Jak oni śpiewają II - profesjonaliści w show dla amatorów

Druga edycja programu "Jak oni śpiewają" jeszcze się nie zaczęła, a już budzi spore kontrowersje. Lista "gwiazd" , które zawalczą o "Brylantowy mikrofon" nie jest imponująca, ale za to poziom wokalny, jaki zaprezentują w programie uczestnicy może być naprawdę wysoki. Dlaczego? W show, w którym teoretycznie mają występować amatorzy, swoje umiejętności wokalne zaprezentują profesjonalistki. Czyżby zapowiadała się powtórka z rozrywki?

 

W pierwszej edycji "JOŚ" wielu widzów uważało, że Natasza Urbańska nie powinna brać udziału w polsatowskim show, ponieważ od lat śpiewa w teatrze "Buffo" i jest zawodową wokalistką. Nataszy udział w programie wyszedł ostatecznie na dobre. Mimo tego, że poniosła porażkę w finale, dzięki programowi zyskała wielką popularność i dostała pracę w Telewizji Publicznej.

 

W drugiej edycji "Jak oni śpiewają" wystąpią m.in. Katarzyna Zielińska i Joanna Liszowska. Ta pierwsza występuje od lat w musicalach i bierze lekcje śpiewu od samej... Elżbiety Zapendowskiej, która przecież zasiada w jury programu. Magazyn "Rewia" spytał aktorkę o to, jak reaguje na sugestie, że jako profesjonalistka nie powinna występować w programie dla amatorów.

Dla mnie zawodowe śpiewanie oznacza to, że ktoś śpiewa po prostu czysto. Jeśli w tym kontekście ktoś zapyta mnie, czy śpiewam profesjonalnie, to odpowiem tak! Nie fałszuję. Mimo, że skończyłam wydział dramatyczny, a nie wokalny. Resztę pozostawiam bez komentarza.

Z nieprzychylnymi opiniami może spotkać się również Liszowska, która podobnie jak Zielińska śpiewa od lat w musicalach.

 

"Jak oni śpiewają" nie jest pierwszym programem dla amatorów, w którym występują profesjonaliści. Wystarczy przypomnieć sobie uczestników poszczególnych edycji programu "Taniec z gwiazdami". Bracia Mroczkowi występowali przez 8 lat w zespole tańca nowoczesnego, Małgosia Foremniak tańczyła jiva i tańce ludowe, Ola Kwaśniewska salsę, Joanna Jabłczyńska występowała w tanecznych zespołach dziecięcych. Praktycznie każdy z uczestników miał kontakt z tańcem.

 

Podobna sytuacja ma zapewne miejsce w programie "JOŚ", więc nie ma o co robić afery.

Więcej o:
Komentarze (56)
Jak oni śpiewają II - profesjonaliści w show dla amatorów
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  SUUPER BYŁA TA EDYCJA Z AGĄ NATASZĄ I RESZTĄ;))A TERAZ TAKIE GŁUPOLE SPIEWAJĄ JAKIS PEDAŁ Z LOTKA;(

 • Gość: Gość

  0

  A mi brakuje programów n a p r a w d ę dla amatorów. Ja np. jestem amatorką i chętnie wzięłabym udział w takim programie. Ale...została tylko "Szansa na sukces"...( probowałam, ale kolejka byŁa do nocy, trzeba było wracać do domu, na hotel w Wa-wie to już mnie nie byŁo stać, no i do roboty grzeba było rano wstać następnego dnia...:((((()
  I tak się kończa marzenia. Można sobie w tv pooglądać tych, którym los bardziej sprzyjał...
  A potem wracać do swej wiejskiej szkółki robić za siłaczkę i znosić zawiść ludzi, którym źle, że trochę więcej wakacji mam niz oni...:(

 • Gość: Gość

  0

  fajny program supcio program extra:)

 • Gość: Gość

  0

  Dla mnei bomba!!! Czekam na drugą edycję!!! Uważam, że profesjonaliści nie powinni występować, wśród amatorów też można znależć prawdziwe talenty, czego dowodem było wygranie pierwszej edycji przez Agnieszkę Włodarczyk :D
  www.rucola.yoyo.pl

 • Gość: Gość

  0

  skromność nie boli tej Kasi Zielińskiej, ja uwielbiam Panią Joannę Trzepiecinska, uwazam ze pieknie spiewa, choc jej reklama jest straszna.

 • Gość: Gość

  0

  Od malutkiej kocham śpiewać tańczyć i zachwycać publiczność swoimi talętami występuje w kole teatralnym i śpiewam na uroczystościach chociaż mam 11 lat.Śpiewanie zmienia każdego, o tym dowiedzieli się również uczestnicy " Jak Oni Śpiewają". ten program zmienia czlowieka i niech tak zostanie.

 • Gość: Gość

  0

  to jest zajebiste i tak zostanie:)

 • Gość: Gość

  0

  Może i jest do dupy ale i tak bęę oglondać bo będie śpewc przyjaciułka Agnieszki którom wprost uwielbiam.Jak ktoś ma coś do Agnieszki to ma coś do mnie i niech przyjdzi sie bić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  heros masza apsolutną racje

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX