Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz - wielka miłość

fot. Viva, 26 lipiec 2007

Gdy się poznali - ONA miała 15 lat, a ON 33. ONA zakochała się od pierwszego wejrzenia, ON potrzebował czasu. Natasza Urbańska dorastała na oczach Janusza Józefowicza w Teatrze Buffo. Z dziecka przeistoczyła się w piękną, intrygującą kobietę. Wtedy Józefowicz się w niej zakochał. I oświadczył się Nataszy 2 razy. Za każdym razem usłyszał: "tak" (nie dosłyszał za pierwszym razem?). Bardzo zakochani - Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz w "Vivie".

 

Poznali się, gdy Natasza zjawiła się na przesłuchaniach w Teatrze Buffo. Janusz Józefowicz za pierwszym razem ją odrzucił, bo była za młoda (miała 15 lat), a gdy za drugim razem w końcu ją przyjął - doprowadzał ją do łez, bo krzyczał na nią jak wredny nauczyciel w szkole. Mimo to ona zakochała się w nim.

Tak naprawdę to chyba od poczatku się w nim podkochiwałam. Nie sądziłam jednak, że coś z tego będzie. Na początku był podziw dla wielkiego talentu. Janusz zawsze był charyzmatyczny, zaskakujący, boski. Z czasem dobrych cech dostrzegłam coraz więcej. Teraz po 10 latach wiem, że trafiłam na Tego mężczyznę.

Janusz poczekał z zakochaniem się, najpierw wolał zobaczyć "co z Nataszy wyrośnie".

Z mojej strony to nie była miłość od pierwszego wejrzenia. Lubiłem Nataszę, ceniłem ją, ale uczucie przyszło jakoś później... W Buffo Natasza z dziewczynki zmieniała się w kobietę. Stawała się coraz piękniejsza. Zaczęliśmy rozmawiać nie tylko o pracy. Im bardziej ją poznawalem, tym bardziej wydawała mi się intrygująca. Pewnego dnia jeden z artystów współpracujących z naszym teatrem, zaczął wyraźnie zabiegać o jej względy. Wtedy zrozumiałem, że nie oddam jej nikomu.

I tak też się stało - żyją długo i szczęśliwie. Janusz rządzi w teatrze, Natasza w domu. Nawet udało jej się nauczyć Józefowicza, żeby nie robił w domu bałaganu. Januszowi z Nataszą też dobrze. Nawet jak ją zdenerwuje, może być pewny, że ona nie obgada go z przyjaciółkami. To bardzo ważne w związku.

(...) nie jestem typem skłonnym do zwierzeń. Najbliźsi są mi rodzice, ale kiedy coś idzie nie tak, to raczej też im tego nie mówię, żeby się nie denerwowali. A o Januszu nie opowiadam żadnej kobiecie. Myślę, że mimo szczerych chęci trudno by jej było jakieś moje przemyślenia na jego temat utrzymać w tajemnicy i szybko poszłoby to w świat.

"Milczenie jest złotem" - to dewiza Nataszy. Janusz potwierdza:

Natasza to introwertyk. Nawet mi jest trudno ją namówić do zwierzeń. Czasem widzę, że coś ją gryzie i wtedy siadam i pomału, słowo po słowie wyciągam z niej przyczynę problemu.

Ale czasem nawet Natasza odzywa się do Janusza. Dwa razy powiedziała: tak - kiedy Janusz się oświadczył

Zrobiłem to już dwa razy!

Natasza mówi o tym wydarzeniu - jak to introwertyczka - bardzo obszernie.

Nasze ostatnie zaręczyny były we Florencji. Uciekliśmy na kilka dni z Polski, mogliśmy w końcu pobyć razem, posiedzieć na słońcu, pić wino i nigdzie sie nie spieszyć. Podczas któregoś popołudnia weszliśmy do antykwariatu. Oglądałam XIX-wieczną biżuterię i zobaczyłam tam piękny pierścionek, że dech mi zaparło w piersiach. Janusz to zauważył i postanowił go natychmiast kupić.

Nie są jednak jeszcze małżeństwem, bo nie mają czasu na wizytę w Urzędzie Stanu Cywilnego.

Zobacz najnowsze wideo

Komentarze (243)
Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz - wielka miłość
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Jesteście wspaniali!!! Całkiem nietypowi w dobrym znczeniu w tym cały naszym Showbiznesie... to co robicie zawodowo jest z najwyższej półki, bardzo profesjonalne, perfekcyjne i chyba tego najbardziej Wam zazdroszczą ci, co tak bardzo Was krytykują .Tak trzymać !!!!Kochajcie się i róbcie swoje ku radości Waszych fanów a tą resztę niech z zazdrości poskręca!!!! Kocham Was !!!Bożena

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Jestem teraz w tej samej sytuacji jak Natasza ... Tylko gdy miała 15 lat ... Wierze że to Miłość

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  On mógł być jej ojcem!!

 • Gość: Gość

  0

  Co wy gadacie-wiek sie nie liczy. Ona marnuje sobie życie??? Raczej rozwija się przy tym mężczyźnie dużo szybciej. Większość ludzi w Polsce jest jeszcze tak zacofanych i myśli stereotypowo. Co z tego że jest młoda a on starszy??? Tacy sami ludzie. Tak samo związek rówieśników jak i z dużą różnicą wieku może być szczęsliwy lub rozpaść się... Trzeba żyć tak jak się tego pragnie, iść za głosem serca, rozumu i przede wszystkim dać żyć po swojemu innym. Z jakich jest z nim powodów ich sprawa najważniejsze że Onaj jemu a On Jej daje powód do uśmiechu każdego dnia. Nawet jeśli miałoby to trwać krótko, dają sobie szczęście i to jest piękne... Życzę wszystkim odrobiny tolerancji i dystansu do otaczającego świata...

 • Gość: Gość

  0

  Nataszko, za mloda i za ladna jestes, nie marnuj sie przy starym zgrymaszonym i "wyjezdrzonym" Januszku! Szkoda latek Twoich i Ciebie !!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  Może to jest wielka miłość.Tylko,,,on coś często zmienia te swoje kochanie.Myślę,że szkoda Nataszki dla takiego faceta.

 • Gość: Gość

  0

  Natasza Urbańska i jej narzeczony to dwie inne osoby niepasuja do siebie po pierwsze ona zachowuje się nie tylko ale na codzień jak roztrzepaniec wkurza mnie jej pewność siebie, myśli że jest ładniejsza i zdolniejsza od Agnieszki Włodarczyk według mnie Natasza podług Agnieszki sie kryje .

 • Gość: Gość

  0

  Natasza Urbańska i jej narzeczony to dwie inne osoby niepasuja do siebie po pierwsze ona zachowuje się nie tylko ale na codzień jak roztrzepaniec wkurza mnie jej pewność siebie, myśli że jest ładniejsza i zdolniejsza od Agnieszki Włodarczyk według mnie Natasza podług Agnieszki sie kryje .

 • Gość: Gość

  0

  jaka miłość-to dla niej biznes. JUZEFOWICZ marnujesz czas i talent na dogadzanie tej swojej ... urbańskiej

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane