Małgorzata Kożuchowska - nowy dom i ślub

12.07.2007 10:47

marek kudelski/Eastnews

Małgorzacie Kożuchowskiej wiedzie się w życiu. Ma szczęście w miłości i szczęście do pieniędzy. Aktorka planuje kupić willę za 1,5 mln zł, zamieszkać w niej z ukochanym - reporterem TVN24 Bartkiem Wróblewskim i... wziąć ślub - dowiedział się "Fakt". Przyczynkiem do decyzji o ślubie i kupnie domu miały być dla Małgorzaty Kożuchowskiej plotki o kryzysie w jej związku z Bartkiem. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.

 

Nową informację na temat swego życia wypuściła sama Kożuchowska - czytamy w "F".

O tym, że zamierza kupić dom, aktorka pochwaliła się znajomym i przyjaciołom na zakończonym w niedzielę Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach, na który przyjechała z narzeczonym. Po tym jak gazety pisały o niesnaskach u tej pary, Małgosia i Bartek ostentacyjnie pozowali do zdjęć w czułych uściskach, aby zadać kłam plotkom.

Znajomi natychmiast wygadali wszystko "Faktowi". Stąd wiemy, że Kożuchowska rzekomo zwierzała się, że planuje ślub na wrzesień. A żeby miłosć miała dogodne warunki do rozkwitania, aktorka chce kupić luksusowy dom - za niebagatelną sumę 1,5 mln zł.

 

Jak skrupulatnie wyliczył "F" za willę głównie zapłaci Kożuchowska. Aktorka zarabia miesięcznie 58 tys. zł, a jej narzeczony - początkujący reporter TVN24 duuużo mniej - 40 tys zł rocznie. Ale jak to rezolutnie ujął "F" będzie przynajmniej aktorkę wspierał duchowo.

 

ZOBACZ TAKŻE

 

Papparazi zepsuli ślub Kożuchowskiej!

Zobacz najnowsze wideo

Komentarze (39)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  Małgosiu jesteś sliczną i kochaną dziewczyną.Dużo szczęścia i miłości na nowej drodze życia i wszystkiego naj naj naj życzy Ci Twoja wielbicielka.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  no i fajnie niech sobie zyją szcześliwie

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  spiesz się dziewcyzno bo czas nieublagalnie pedzi; renowacja ci się niedługo przyda

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  zajebiśćie wasz kesz wasza sprawa

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  życze małgosi jak najlepiej

 • Gość: Gość

  0

  aż nie chce mi się patrzeć na te liczby.. dlaczego aktorzy którzy grają w filmach czy serialach skromne osoby w życiu codziennym bije im szjba za przeproszeniem i wydają 1,5 mln zł na dom.. i co ona bedzie w nim robić? pokazywać jaki jest on piekny i cudowny? nie wiadomo jeszcze czy wogóle wyjdzie za mąż..czytając takie artykuły to żal ściska co moga zrobić pieniądze z człowiekiem

 • Gość: Gość

  0

  życze małgosi jak najlepiej

 • Gość: Gość

  0

  życze małgosi jak najlepiej

 • Gość: Gość

  0

  TO SUPER NIECH SOBIE UKLADA ZYCIE W NAJLEPSZY DLA NIEJ SPOSOB.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane