Małgorzata Kożuchowska - nowy dom i ślub

marek kudelski/Eastnews

Małgorzacie Kożuchowskiej wiedzie się w życiu. Ma szczęście w miłości i szczęście do pieniędzy. Aktorka planuje kupić willę za 1,5 mln zł, zamieszkać w niej z ukochanym - reporterem TVN24 Bartkiem Wróblewskim i... wziąć ślub - dowiedział się "Fakt". Przyczynkiem do decyzji o ślubie i kupnie domu miały być dla Małgorzaty Kożuchowskiej plotki o kryzysie w jej związku z Bartkiem. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.

 

Nową informację na temat swego życia wypuściła sama Kożuchowska - czytamy w "F".

O tym, że zamierza kupić dom, aktorka pochwaliła się znajomym i przyjaciołom na zakończonym w niedzielę Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach, na który przyjechała z narzeczonym. Po tym jak gazety pisały o niesnaskach u tej pary, Małgosia i Bartek ostentacyjnie pozowali do zdjęć w czułych uściskach, aby zadać kłam plotkom.

Znajomi natychmiast wygadali wszystko "Faktowi". Stąd wiemy, że Kożuchowska rzekomo zwierzała się, że planuje ślub na wrzesień. A żeby miłosć miała dogodne warunki do rozkwitania, aktorka chce kupić luksusowy dom - za niebagatelną sumę 1,5 mln zł.

 

Jak skrupulatnie wyliczył "F" za willę głównie zapłaci Kożuchowska. Aktorka zarabia miesięcznie 58 tys. zł, a jej narzeczony - początkujący reporter TVN24 duuużo mniej - 40 tys zł rocznie. Ale jak to rezolutnie ujął "F" będzie przynajmniej aktorkę wspierał duchowo.

 

ZOBACZ TAKŻE

 

Papparazi zepsuli ślub Kożuchowskiej!

Zobacz najnowsze wideo

Komentarze (39)
Małgorzata Kożuchowska - nowy dom i ślub
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  Małgosiu jesteś sliczną i kochaną dziewczyną.Dużo szczęścia i miłości na nowej drodze życia i wszystkiego naj naj naj życzy Ci Twoja wielbicielka.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  no i fajnie niech sobie zyją szcześliwie

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  spiesz się dziewcyzno bo czas nieublagalnie pedzi; renowacja ci się niedługo przyda

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  zajebiśćie wasz kesz wasza sprawa

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  życze małgosi jak najlepiej

 • Gość: Gość

  0

  aż nie chce mi się patrzeć na te liczby.. dlaczego aktorzy którzy grają w filmach czy serialach skromne osoby w życiu codziennym bije im szjba za przeproszeniem i wydają 1,5 mln zł na dom.. i co ona bedzie w nim robić? pokazywać jaki jest on piekny i cudowny? nie wiadomo jeszcze czy wogóle wyjdzie za mąż..czytając takie artykuły to żal ściska co moga zrobić pieniądze z człowiekiem

 • Gość: Gość

  0

  życze małgosi jak najlepiej

 • Gość: Gość

  0

  życze małgosi jak najlepiej

 • Gość: Gość

  0

  TO SUPER NIECH SOBIE UKLADA ZYCIE W NAJLEPSZY DLA NIEJ SPOSOB.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane