Kasia Burzyńska zerwała ze Sławkiem Uniatowskim

On zdolny, cichy i spokojny. Ona szalona, energiczna i wygadana. Mówią, że przeciwieństwa się przyciągają. W przypadku Kasi Burzyńskiej i Sławka Uniatowskiego - to przysłowie rzeczywiście się sprawdziło, tyle tylko, że nie na długo. Popularna dziennikarka MTV po roku wspólnego życia u boku Uniatowskiego, odeszła od piosenkarza. Powód? Kasia po prostu już nic do Sławka nie czuje - oświadczyła na łamach "Super Ekspressu". Fajna opcja - nie ma to jak być porzuconym za pośrednictwem poczytnej gazety - od razu lżej na sercu. A zdjęcie powyżej można już porwać na pół...

 

Kasia Burzyńska - w swoim tzw. otwartym stylu - mówi, dlaczego już miała dość Sławka.

Nie ma mowy o żadnym romansie. Po prostu któregoś dnia poczułam, że już nic nie czuję. I chyba nie ma w tym niczyjej winy.

Burzyńska zaznaczyła również, że rozstali się w spokojnej atmosferze.

Nie było żadnych kłótni. Teraz czasem się ze sobą spotykamy, rozmawiamy i na pewno nie unikamy siebie nawzajem.

W ubiegłym roku Kasia uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu i przez parę tygodni leżała w szpitalu. W jednym z ostatnich wywiadów wspominała zachowanie Sławka tuż po jej wypadku.

Rano przyszedł do szpitala i po raz pierwszy powiedział, że mnie kocha. Codziennie przynosił mi ryby, które uwielbiam. Ciągle powtarzał, że wyglądam pięknie, chociaż miałam spuchniętą, cztery razy większą twarz, podbite oko i mogłam przestraszyć każdego.

Jakiś czas temu Kasia i Sławek udzielili wywiadu "Gali", w którym opowiadali o trudnych początkach swojej znajomości, która ostatecznie przerodziła się w wielką miłość. Burzyńska wspominała, że matką chrzestną ich związku jest Magdalena Schejbal, która Kasię i Sławka na jednej z imprez ze sobą poznała. Dziennikarka w wywiadzie powiedziała również, że piosenkarz na początku w ogóle jej się nie podobał, ponieważ uważała go za zarozumiałego gbura, który nagrywa głupie piosenki o miłości.

 

 

Zdanie jednak zmieniła, ale niestety, jak się okazuje, nie na długo. Teraz Kasia jedzie nad morze, gdzie będzie nagrywała specjalny program dla MTV.

 

 

Sławek z kolei na imprezie urodzinowej muzycznej stacji, w której pracuje jego ex pojawił się z tajemniczą brunetką. Na oczach Kasi na okrągło chętnie pozował z nią do zdjęć. Ach ta męska duma...

 

 

Więcej o:
Komentarze (30)
Kasia Burzyńska zerwała ze Sławkiem Uniatowskim
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  Lepiej, że od niego odeszła niż miałaby go oszukiwać. Sławek jest przystojny i nietrudno mu będzie znaleźć nową dziewczynę. pozdro dla komentujacych=)

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  Sławek Uniatowski to laureat 4 edycji Idola. Jest suuper piosenkarzem i wg jest cuuudny. A ta laska.... sama nie wiem.

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  wspaniale jest udawac ze jest sie taaaaaka madra i w ogole zadufana w sobie,ze sie nie ma kompleksow!!!to wszystko go....no prawda.probujesz byc madrzejsza od telewizora a to ci sie nigdy nie uda!!!!!takiego fajnego mialas faceta.....GLUPIA JESTES i tyle

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  O jej! To ona miała chłopaka??

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  głupia baba, brzydka wydaje jej się że jest kimś!!!- DDDDUZO POOOOKORY MAŁA!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  a gdzie ona ma zeby //

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  prawdziwie interesowna pijawka z tego babsztyla

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  nie ma to jak wykorzystać drugiego człowieka gdy jest się w ciężkiej sytuacji, rzucać słowa na wiatr a potem oświadczyć że nic mnie z tym kimś nie łączy i to jak taktownie :poprzez prasę.Normalnie brawo!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Dla powiadomienia. Sławek Uniatowski to muzyk. Gra na pianinie i śpiewa. Miał jechać na eurowizje ale niestety polska publiczność wybrała Michała Wiśniewskiego......:-( Śpiewa świetne piosenki....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX