Reni Jusis rozstała się z facetem

"Kiedyś Cię znajdę" znów może zanucić sobie Reni Jusis. Wokalistka jest singielką (marzącą o dzieciach) , bo właśnie rozeszła się - po 3 latach związku - z Maciejem Zielińskim - dyrektorem od promocji Radia Eska. Powód? Jak donosi "Fakt" wygasła między nimi namiętność, a wkradła się rutyna. Znamy to - skarpetki walające się po kuchni, mogą zabić największą miłość.

 

Pierwsze plotki, że między Reni a Maćkiem źle się dzieje pojawiły się na rozdaniu nagród Eski. Piosenkarka mimo, że była nominowana, nie pokazała się na gali. To było zaskoczenie, bo nigdy nie opuszczała żadnej eskowej imprezy. Z kolei Maciek był na każdym koncercie Reni. Jak mówią - byli naprawdę namiętnie zakochaną parą. Ale ogień wygasł, a zaczęła się szara rzeczywistość - zdradza "F" znajomy pary.

Od kilku miesięcy Maciek i Reni strasznie się kłócili. Nawet gdy chodziło o błahostki. Napięcia były tak mocne, że dłużej nie mogli ze sobą wytrzymać.

 

 

Więcej o:
Komentarze (16)
Reni Jusis rozstała się z facetem
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  a ja myslałem że ona jest facetem ale jaja to ona jest kobietą.Jak na faceta to była fajna ale teraz weryfikuje moje zdanie jak na kobietę jest obleśna

 • Gość: Gość

  0

  Nie "jakąś" tylko "jakoś" oczywiscie

 • Gość: Gość

  0

  Hm... myśleli, że zawsze będą fejrwerki? Jeśli z powodu rutyny się rozstali, to znaczy, ze miłości wcale nie było... Bo albo się umie zaakceptować fakt, że zwyczajność z czasem się wkrada do związku albo się z nią jakąś walczy ale na pewno nie rozstaniem, bo tak można by do końca świata..

 • Gość: Gość

  0

  no to teraz w ramach terapii wyda płytę która z bitem wyleczy ją z tęsknoty

  --
  skocz.pl/sexy_beach

 • Gość: Gość

  0

  ONA JEST WIECEJ NIZ BRZYDKA...WIADOMO CZEMU JEST PIESNI W RADIU ESKA LECIALMI LOL ZADNA Z NIEJ GWIAZDA

 • Gość: Gość

  0

  ONA NIC W SOBIE NIE MA LEB OBCIAC BO TAKIE TO BRZYDKIE !!RAZEM Z KAYA I STECZKOWSKA!!JAK SIOSTRY TAKIE BRZYDKIE!!!

 • Gość: Gość

  0

  no wielka mi rewelacja!!

 • Gość: Gość

  0

  NIEDOJRZALOSC pod kazdym wzgledem ,ostatnio glosno bylo o pani co sie mezem 19 lat opiekowala , taaa namietnosc wygasla i mogla go zostawic .Frajerka prawda ?Artysci to duze dzieci "zabieram swoje zabawki i ide sobie".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX