Rafał Olbrychski zostawił żonę - dla innej?

Czarne chmury nad związkiem Rafała Olbrychskiego - aktora, rockmana, tancerza, kucharza (co wolicie) i Ewy - prezenterki programu "VIP" na TV 4. Jak głosi plotka Rafał spakował swoje manatki i wyprowadził się z ich wspólnego domu. Powód? Inna kobieta - donosi "Świat i ludzie". Jesteśmy wstrząśnięci. Ale na pocieszenie - para podobno rozstanie się z klasą.

 

W małżeństwie Rafała Olbrychskiego od dawna źle się dzieje. A jedyne, co go z żoną jeszcze jako tako łączyło to były dzieci z pierwszego związku Rafała. A "jak się mówi na mieście" - Olbrychski na dobitkę znalazł jeszcze "inną kobietę, która lepiej go rozumie". Dlatego Ewa podjęła "męską decyzję" - twierdzi kolega pary.

Ewa myślała o rozwodzie od kilku miesięcy, bo Rafał jest facetem skupionym na sobie. Wygląda na to, że rozejdą się z klasą.

Czyli to już koniec?

Więcej o:
Komentarze (25)
Rafał Olbrychski zostawił żonę - dla innej?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Nie dosyć, że kobieta wychowywała jego dzieci to jeszcze ten znalazł sobie inną, pożyjemy zobaczymy ale mysle ze to nie bedzie nic powaznego, a żony juz nie odzyska! On skacze z kwiatka na kwiatek, a wcale nie jest taki super jak myśli o sobie1 Brzydki, rudy, wogóle nie potrafi tańczyć, a z kwiatka na kwiatek skacze. Psuje tylko reputacje słwanemu tatusiowi

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Jejku jaka Ona stara

 • Gość: Gość

  0

  No i co rozstali sie czy nie? Bo waściwie to nie wiadomo...

 • Gość: Gość

  0

  co was to do cholery obchodzi;/

 • Gość: Gość

  0

  Wyjątkowy nieudacznik z tego faceta.

 • Gość: Gość

  0

  i bardzo dobrze.nareszcie.to palant.p.Ewo super decyzja.

 • Gość: Gość

  0

  myślałam/em że pan olbrychski jest bardziej porządnym facetem ale i tak go lubię

 • Gość: Gość

  0

  Rafał mógł w 1968 roku wyjechac no ale niestety został i jeszcze się rozmnożył a my musimy znosić teraz całą rodzinę tych zwyrodnialców. a ten młody to kompletny żenua to jest chyba jakiś obiekt eksperymentów genetycznych albo zemsta izraelitów

 • Gość: Gość

  0

  Wariat jakich mało ! Na zdjęciu wyżej ta baba to raczej jego matka ? Idioto wracaj do pierwszej żony z Nowego Dworu Mazowieckiego i do swoich dzieci. Najwyższa już pora się ustatkować i pogodzić z dawną miłością. Zrób to dla dzieci i dla was.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX