;

Cielecka i Chyra - znów się kochają

agencja gazeta fot. tomasz wawer

To dopiero burzliwy związek - lubią się, nie lubią i rozchodzą, znów się lubią, a potem nie lubią . Teraz para Magdalena Cielecka i Andrzej Chyra przeżywa fazę lubienia - ustalił "Fakt". Fotoreporterzy przyłapalli aktorów na namiętnym pocałunku...I doszli do wniosku, że po prostu ich ulubione danie to odgrzewane kotlety. Nie zgadzamy się - może najzwyczajniej w świecie kotlety Magdy i Andrzeja są dla nich najsmakowitsze.

Do takiego wniosku doszliśmy patrząc na Andrzeja Chyrę i Magdę Cielecką. Oboje spotkali się z grupką znajomych w jednej z restauracji - choć zjawili się tam jako single - przyszli osobno. Gdy Andrzejowi zabawa się znudziła i postanowił opuścić towarzystwo, Magda poszła go odprowadzić do auta.

Najwidoczniej aktorce żal było, że Andrzej tak szybko opuszcza towarzystwo. Jemu również udzielił się sentymentalny nastrój, więc na do widzenia nie poprzestali. Pocałunek był długi i namiętny. Tak nie całują się dobrzy znajomi, ale ludzie, których łączy coś więcej niż tylko wzajemna sympatia.

Czyżby więc okres "burzy i naporów" mieli już za sobą? I dali sobie "another chance"? - "F" jest pełen nadziei.

Pod koniec zeszłego roku wiele mówiło się o tym, że para rozstała się definitywnie. Aktorzy mieli za sobą kilka rozstań i wyprowadzek ze wspólnego mieszkania. Ich miłość była namiętna i nieokiełznana. Dodatkowo Chyra nie radził sobie ze słabością do kobiet. (...) Najwyraźniej jednak, gdy opadły emocje związane ze zdradą, para powróciła do swego ulubionego zajęcia, czyli odgrzewania kotletów.

No życzymy im smacznego!

 

Zobacz najnowsze wideo

Komentarze (19)
Cielecka i Chyra - znów się kochają
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  pasują ludzie do siebie. madzia ;D ładna, chyra niby brzydki...ale ^^

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  zajefajna parka, ona śliczna a on pociągajacy...:) Oboje to znakomici aktorzy.

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  oni się poprostu kochają a na miłośc nie ma lekarstwa i nawet rozsądek nie pomoże

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Chyba się zakochałam? Jak 15-latka moze zakochać się w 44-latku ? Chemia?

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  W zeszłą sobotę popołudniu byli razem na Helu, widziałem ich w restauracji, potem o 16.30 wsiedli do pociągu i pojechali do Juraty.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  wzruszyła mnie ta historia.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  najnormalniejsza chyba para polskiego szołbiznesu (no moze gdyby nie ta ilosc "up and downs" ;))) . ona zajebista, naprawde madra dziewczyna, swietna aktorka . on niekwestionowany aktorski diament, bezpretensjonalny, normalny, wporzo gosc . tak jak zazwyczaj mam beke z tych wszystkich "gazetowych" par , to im zycze jak najlepiej.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  ajj..ten chyra to...ma w sobie coś..może nie wyglada jak Zakościelny..ale...uff...kisiel w majtkach na jego widok<zwłaszcza w s@motności:D> I do tego ta dojrzałość...mmm;)

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Tez znalazla sobie kolesia, oblesny typ z Chyry.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane