Liliana Komorowska zastąpi Magdę M.?

Polska aktorka, która przed laty wyjechała do "Holiłudu" - wraca. Żeby występować w najnowszym serialu TVN "Gotowi na miłość", który zastąpi popularną "Magdę M." - ujawnia "Super Ekspress". Mowa o Lilianie Komorowskiej - wyjątkowo aktrakcyjnej babce, która wprawdzie Fabryki Snów nie zawojowała, ale przynajmniej może szczycić się tym, że przez wszystkie lata spędzone "za wielką wodą" nie sprzatąła u bogaczy, czy niańczyła ich dzieci - a cały czas utrzymywała się z aktorstwa! Teraz na prąd i inne rachunki zarobi dzięki propozycji TVN.

 

Stacja telewizyjna ma nadzieję, że nowy serial zdobędzie serca widzów podobnie jak hit z Joanną Brodzik , m.in. dzięki temu, że ściągnięto do niego - jakby nie patrzeć - aktorkę z Hollywood. I jakoś pani Liliana nie zastawiała się długo, czy przyjąć tą ofertę.

Dawno nie grałam w polskim filmie i bez zastanowienia przyjęłam propozycję. W "Gotowych na miłość" gram matkę żony głównego bohatera, która przyjechała do Polski z USA i organizuje życie najbliższym.

Ta rola musi być w takim razie dla aktorki trudnym wyzwaniem.

Polscy widzowie mogą pamiętać Lilianę Komorowską, dzięki powtarzanym w kółko serialom m.in. "Kariera Nikodymy Dyzmy" i "07 zgłoś się".

Więcej o: