Doda bije Radka na głowę

Nieoceniony "Fakt" doniósł, że Doda zarabia miesięcznie za koncerty i występy telewizyjne około 300 tysięcy złotych, podczas gdy Majdan za grę w Pogodni Szczecin dostaje 30 tysięcy złotych. I ta właśnie dysproporcja w zarobkach jest jedną z przyczyn rozstania się sławnej pary.

 

Dziennikarze "Faktu" nie są zdziwieni, że piosenkarka nie chciała dłużej holować finansowo męża, który w dodatku ją zdradzał. Spekulacje o powrocie pary do siebie okazały się nieprawdziwe, ponieważ Doda stwierdziła, że decyzja o rozwodzie z Radkiem jest ostateczna. Znajoma pary potwierdziła to na łamach "Rewii":

Można mówić o pogodzeniu, ale nie o tym, że do siebie wracają. Radek przeprosił Dorotę za wiele złych słów, które powiedział jej od czasu, kiedy zrobiło się głośno o ich rozwodzie. Dorota z ulgą poszła na to spotkanie. Łączyło ich zbyt wiele, by mogła się pogodzić z tym, że już zawsze będą wrogami. Mimo tego, nie ma mowy, żeby znowu się zeszli. Dorota czeka, aż sąd wyznaczy termin rozwodu.


Więcej o:
Komentarze (30)
Doda bije Radka na głowę
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  doda jestes zajebista przyjedz do sieradz

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Łączyło ich zbyt wiele by tak poprostu się do siebie nigdy nie odezwali... zobaczymy jak to wszystko się potoczy... ale to są ich prywatne sprawy czy wrócą do siebie i czy się kochają...

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Doda jest beznadziejna

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  hM nIerozumie;/ gdzie on znalazł lepsza ..;/ stary cI** /a co do jej cycków to chyba jej zazdroscicie,jesli ma kase czemu by niemiała poprawić ich wyglondu

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  szkoda a taka sliczna byla znich para naprawde szkoda

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Doda nie jest taka żeby o pieniądze się rozwodzić!!! JĄ PO PROSTU TA ZDRADA BARDZO ZABOLAŁA!!! a wy jak byście postąpili na jej miejscu?!?!?!

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  ZAL MI JEJ!

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  Doda to najgłupsza farbowana dziewucha,jej IQ jest poniżej normy,a Ci,co się nią ekscytuja są jej warci.Sztuczne cycki to nie wszystko,trzeba mieć jeszcze rozum!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  UWAŻAM ŻE DODA ROBI TO WSZYSTKO NA POKAZ, ZEBY BYŁO O NIEJ CAŁY CZAS GŁOŚNO, NO I TAK SIĘ DZIEJE!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX