Foremniak buduje z Maserakiem trwały związek

Małgorzata Foremniak przez ponad rok czasu zaprzeczała doniesieniom na temat jej rzekomego romansu z młodym tancerzem. Gdy oficjalnie na łamach "Faktu" przyznała, że są parą zaczęto spekulować na temat kryzysu w ich związku.Wszystko zaczęło się od wywiadu Rafała dla "Gali", w którym to tancerz powiedział, że są z Małgosią przyjaciółmi i fakt przedstawienia aktorki jego mamie o niczym nie świadczy. Po tej wypowiedzi na salonach zaczęło huczeć od plotek na temat kryzysu w związku Małgosi i Maseraka. Magazyn "Rewia" zainteresował się tymi spekulacjami i spytał u źródła jak naprawdę jest. Foremniak powiedziała magazynowi:

 

Nawet nie chce nam się już śmiać z tych plotek. Nic się u nas nie zmienia. Żyjemy swoim życiem, nie szukając w gazetach informacji o tym, co się u nas dzieje. Pochłania mnie aktorstwo i praca społeczna.


Para nie zrezygnowała ze swojej niezależności i nadal mieszka oddzielnie. Nie przeszkadza to im jednak w budowaniu trwałego związku, opartego na zrozumieniu i zaufaniu. Znajoma aktorki na łamach "Rewii" powiedziała:

 

Kryzys to bzdura. Wszystko jest między nimi w porządku. Dzieciaki Małgosi uwielbiają Rafała. Dobrze im ze sobą i na razie ani jednemu, ani drugiemu więcej nie potrzeba.


A to, że Rafał dogaduje się dobrze z dziećmi Małgosi wcale nas dziwi, w końcu nie dzieli ich duża różnica wieku i tematów do rozmów mają zapewne mnóstwo. Przypominamy: Maserak ma 23 lata a jedna z córek Małgosi 18. Grunt to rodzinka!

Więcej o:
Komentarze (29)
Foremniak buduje z Maserakiem trwały związek
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Gość szykuje się na córkę, nie na matkę.Najpierw matka jednak. He, he ...

 • Gość: Gość

  0

  zajebiście pasują do siebie

 • Gość: Gość

  0

  Maserak józ od dawna szalal za Malgosia bylo to widac w programie " tancu z gwiazdami " ale czy w zwiazku cos im sie uda ? zobaczymy co czas pokarze

 • Gość: Gość

  0

  Pusta kobieta. Kiedy bedzie chodziła o lasce Maserak bedzie ogładał sie za nastakami

 • Gość: Gość

  0

  Zwariowała baba; zdziwi sie lekko, gdy nakryje córkę z własnym narzeczonym tete a tete.Kto mieczem wojuje od miecza ginie. Robi wrażenie inteligentnej chyba tylko na podstawie roli, którą gra dożywotnio - dr Zosi z "Na dobre..."

 • Gość: Gość

  0

  a potem przerzuci się na córkę. I wszystko zostanie w rodzinie

 • Gość: Gość

  0

  Ale by był numer jakby coś zaiskrzyło między córką Foremniak a Maserakiem....już zacieram rączki
  bez zbednych slow

 • Gość: Gość

  0

  gupi babsztyl

 • Gość: Gość

  0

  Dobrze zorientowany - to wskaż jeszcze, o którą córkę chodzi, bo p. Małgosia ma dwie.
  Z jakiego drzewa spadeś, człowieku?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX