Kasia Tusk jednak będzie prezenterką

Córka lidera Platformy Obywatelskiej, wbrew temu co wcześniej sądzono, przeszła pomyślnie casting w TVN Meteo i prawdopodobnie zostanie jedną z prezenterek pogody w stacji.

 

Kasia, która jest bardzo związana z rodzinnym Sopotem nie chce się przeprowadzić do Warszawy i dlatego postanowiła zrobić prawo jazdy. "Faktowi" powiedziała:

Chciałabym podejść do egzaminu w wakacje, ale chyba cud się zdarzy, jeśli uda mi się zdać za pierwszym razem. Stawiam, że zdam za czwartym albo piątym podejściem.


Tuskówna zamierza przemierzać dzielnie te 300 km, ale zawsze będzie wracała do Sopotu, w którym ma rodzinę, przyjaciół i studia. Jesteśmy pod wrażeniem pracowitości Kasi. Dziewczyna przebywała w Warszawie w trakcie "Tańca z Gwiazdami" prawie 4 miesiące i na zajęcia w Sopocie nie chodziła. Teraz zaczyna się sesja, a Kasia i studiuje, i nadrabia zaległości, i jeszcze robi prawo jazdy. Tata może być z córki naprawdę dumny.

Więcej o:
Komentarze (107)
Kasia Tusk jednak będzie prezenterką
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  hehe też probowałem się wybić w muzyce i udało mi się to poprzez radia internetowe i kluby jeśli chodzi o muzykę klubową, ale jeśli czytałaś choć jeden z tych komentarzy Kasiu to napewno był to negatywny komentarz, ja im bardziej w tym z czego mnie krytykowali idę, im bardziej się tym interesowałem tym więcej miałem negatywnych opinii aż doszło w pewnym momencie że większość się jednak mną zainteresowało i muzyką też, teraz to 60% z tych wszystkich krytykujących się mną interesuje i nie krytykuje już i coraz to więcej jest tych co przestało krytykować jedyny warunek to nie zwracać na nich uwagi tylko iść głębiej w swoje sprawy czy zainteresowania, co prawda czas też się liczy bo odrazu to nie przestanie u mnie trwało to 2 lata i jak widać żyję i przetrwałem hehe, więc życze Tobie również Kasiu z całego serca aby spełniały się twoje marzenia, prośby i co tylko sobie zapragniesz ;)
  Pozdrawiam.

  P.S. Napisałem ten komentarz nie pozytywnie dlatego że jesteś ładną dziewczyną i przyznam że mi się podobasz ale napisałem to dlatego że nie wywyższasz się i nie przechwalasz itd. itp.
  Naprawde Jesteś Super Dziewczyną !

 • Gość: Gość

  0

  Nieeeee

 • Gość: Gość

  0

  Tatuś wygra wybory, córcia dostanie robotę. Biznes musi się kręcić..!

 • Gość: Gość

  0

  Przereklamowane dziecko

 • Gość: Gość

  0

  wystąpiła jako GWIAZDA którą nigdy niebyła, nie będzie i nie jest. wogule to gazety powinny zapomnieć o jej istnieniu, bo ta mała słodka gó..ara jest niby gwiazdą tylko dlatego że ma nazwisko TUSK
  Bleeeeeeeeeeee

 • Gość: Gość

  0

  szkoda bardzo chciałabym zobaczyć ją jak zapowiada pogodę bardzo ją lubię

 • Gość: Gość

  0

  Co ona prezenterka taki potwór.Ona moze byc jedynie przezenterką ale w ...

 • Gość: Gość

  0

  Ocho! TVN - zaczyna się "podlizywać" Tuskowi, czyżby jakaś Wróżka powiedziała Walterowi, że następne wybory do Sejmu wygra Platforma Obywatelska.

 • Gość: Gość

  0

  na pewno bedzie lepsza niż w Tancu z Gwiazdami, w końcu przy mapie nie trzeba się ruszać

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX