Czy Herbuś to kolejna "Jadzia Zubuś"?

Starcie Ela kontra Edyta wywołało prawdziwą medialną burzę. Jak się jednak okazuje, wszyscy byliśmy w błędzie. Elżbieta Zapendowska nie ma nic przeciwko Edycie Herbuś. Ona chce jej po prostu pomóc - tak przynajmniej się nam wydaje po lekturze wywiadu w "Superexpressie".

 

Wszyscy robią tej dziewczynie krzywdę, wmawiając jej, że ma talent. Lepiej teraz jej powiedzieć, że tak nie jest, niż potem wpędzić ją w rozpacz.

Szczytny cel - uratować dziewczynę przed tragedią.

I co?! To młode stworzenie nagra jedną płytę, która okaże się klęską. I co?! Będzie to kolejna Jadzia Zubuś, gwiazdka jednego sezonu?! Widziałam wiele takich karier.

Wykonanie celu - dużo gorsze. Pani Elu, Edyta Herbuś jest z pewnością wrażliwą, młodą osobą. Porównywanie jej do Jadzi Zubuś (sprawdziliśmy, google nie zna takiej osoby) przyniesie tylko odwrotny skutek. Mówienie jej prosto w twarz, na oczach telewidzów, że brak jej osobowości również nie można zaliczyć do najbardziej skutecznych taktyk perswazyjnych. Może obydwie panie powinny pogadać za kulisami?

Więcej o:
Komentarze (38)
Czy Herbuś to kolejna "Jadzia Zubuś"?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  0

  Ale Edyta Górniak ślicznie wyszła na tym zdjęciu!!!

 • Gość: Gość

  0

  i bardzo dobrze herbus tragicznie spiewa niech sie nie bierze za kariere w przemysle muzycznym bo obciachu sobie narobi i tyle!

 • Gość: Gość

  0

  MOIM ZDANIEM PANI SPRAWIEDLIWIE OCENIA. NIE ZGODZĘ SIĘ Z TYM ŻE CHCIAŁA ZNISZCZYĆ KARIERĘ pANI hERBUŚ. pANI hERBUŚ PIĘKNIE TAŃCZY ALE ŚPIEWAĆ NIE POTRAFI, TAKA JEST PRAWDA.
  JEŚLI MOJE DZIECI MIAŁY BY UCZYĆ SIE ŚPIEWU TO TYLKO U TAKIEJ OSOBY JAK PANI ELA ZAPĘDOWSKA. aPROPO SUROWYCH OCEN PRZEZ PANIĄ ELĘ - SĄ LUDZIE KTÓRZY NIE LUBIĄ JAK KTOŚ MUWI IM PRAWDĘ W OCZY. pOZDROWIENIA DLA pANI ELI zAPĘDOWSKIEJ

 • Gość: Gość

  0

  Pani Elu zgadzam się z Panią i tak trzymać słabych trzeba tępić jak w dżungli.

 • Gość: Gość

  0

  wMAWIANIE JEJ ZE JEST LADNA TO TEZ JEST SWINSTWO BO PRZECIEZ WIDAC ZE PRZECIETNA A NAWET POD PRZECIETNA SIE SCHYLA. tALENTU TEZ NNIE MA. aLE MEDIA SA PODLE NAJPIERW WMOWIC WYLANSOWAC A POTEM ZRYWAC BOKI ZE SMIECH. nO ALE JEST CO KOMENTOWAC WTEDY I O CZYM PISAC PRAWDA?

 • Gość: Gość

  0

  lepiej nie opieraj sie op ten fotel bo sie zarazisz od tej starej rapuchy

 • Gość: Gość

  0

  Pani Ela ma racje... jesli ktos nie ma talentu do spiewania, to moze niech nie zajmuje miejsca tym, ktorzy go maja... Mysle, ze powinna zajac sie tancem, bo to robi bardzo dobrze... nawet w roli aktorki spelnia sie lepiej, niz w roli wokalistki...

 • Gość: Gość

  0

  Pani Ela ma rację!!
  Przecież ona śpiewać nie potrafi!!!
  Taka druga MANDARYNA

 • Gość: Gość

  0

  hehe

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX