Dramatyczna sytuacja Moniki Kuszyńskiej

Wokalistka zespołu Varius Manx, która prawie rok temu uległa wypadkowi samochodowemu, w trakcie którego została sparaliżowana, nie ma już prawie środków na rehabilitację.

 

Menadżer Varius Manx powiedziała "Twojemu Imperium":

Monika nie porusza się samodzielnie. Teraz przebywa w dobrym ośrodku rehabilitacyjnym na południu kraju.

Monika nie pochodzi ze szczególnie bogatej rodziny, nie ma wielkiego majątku i nie zarabia na muzyce, ponieważ nie ma możliwości żeby nagrywała i koncertowała. W tej trudnej sytuacji, Monika może liczyć na swoich fanów, którzy nie tylko wysyłają jej mnóstwo listów ze wsparciem, ale też organizując zbiórki pieniędzy na rehabilitację Kuszyńskiej.

 

Stare przysłowie mówi, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Nasuwa się więc pytanie, gdzie jest Robert Janson? Kompozytor który prowadził samochód w chwili wypadku, sam stanął już na nogi i wziął się do pracy przy tworzeni muzyki. Mamy nadzieję, że nie zostawi Moniki samej w tak trudnej sytuacji. A jej samej życzymy powrotu do zdrowia i liczymy, że jeszcze zobaczymy ją na scenie w wyśmienitej formie.

 

 

Więcej o:
Komentarze (102)
Dramatyczna sytuacja Moniki Kuszyńskiej
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  Artyści wstydźcie się... Możecie tak wiele dla niej zrobić, macie tyle możliwości by zebrać dla niej fundusze na leczenie..Dla niej każdy grosz napewno jest na wagę złota!! Jeśli każdy z Was zagrałby choć jeden raz za darmo dla niej.... Eah.. btak słów!! Nikt o tym nie pomyśli nim sam nie znajdzie sie w takiej sytacji i na takim zakręcie życiowm... Monia trzymaj się dzielnie!! zawsze będziemy z Tobą. nigdy nie zapomnimy. wracaj do nas szybko!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  Monika leczy sie rok i dalej nie dochodzi do siebie, a rehabilitacja kosztuje. Więc przestańcie pisać, że mogła odkładać na czarną godzinę, bo nikt nie wie, czy przydaży sie coś takiego.Skad wiecie, że Janson i reszta jej nie pomagają? Może po prostu dalej brakuje im pieniędzy.
  Koncerty charytatywne, z których środki przeznaczone są na różne cele, więc pomagają.Polska to nie Stany. Tu nie zarabia sie milionów za jeden koncert:/

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 4

  [cyt=Gość]chciałbym jej jakoś pomóc ale.... GÓWNO MNIE TO OBCHODZI!!!![/cyt]

  Jeśli Cię to gó.. obchodzi to po cholerę tu piszesz? To po kiego grzyba to czytasz??
  Jeśli tak to czujesz jak o tym piszesz to współczuję Ci, Twojej rodzinie i Twoim znajomym. Nie pozdrawiam takiego pustaka jak Ty.

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3


  :/

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  niektorzy to maja nieżle nasrane we łbie. rozumiem ze mozna jej nie lubić jako piosenkarki ale żeby oceniac ja nawet jej nie znając. żałosni jestescie:(. prawdziwy fani monia zawsze będ z Tobą i mozesz na nas liczyć. nigdy nie zapomnimy co dla nas zrobiłasz. wracaj do nas

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  Ratujmy te dziewczyne i jej talent!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  Ratujmy ja i jej talent!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  przestancie sie blotem obrzucac nawet tu.tez uwazam,ze srodowisko artystyczne powinno sie monika zaintersowac, bo oni maja wiecej srodkow i mozliwosci zeby te pieniadze zdobyc

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Pozdrowienia dla Moniki.Wracaj do zdrowia.
  A do tych bez ogłady i co maja serce z kamienia-ciekawe jak byscie "spiewali" gdyby was lub waszych bliskich spotkało takie nieszczescie...?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX