Foremniak i Maserak - będzie ślub

Foremniak podobno już przygotowuje się do zmiany nazwiska na Maserak, choć osobiście jeszcze niczego nie potwierdza. Potwierdza, a raczej przypuszcza natomiast ?Fakt?, według którego wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Foremniak i Maserak chcą zalegalizować swoją miłość.

 

Pod koniec zeszłego tygodnia widziano Rafała Maseraka i Małgorzatę Foremniak na wspólnych zakupach. Razem oglądali ubrania, a kiedy Małgorzata udawała się do przymierzalni, Rafał przynosił jej kolejne ciuchy i skrupulatnie oceniał jej każdy kolejny strój. Wiadomo, że czas szybko leci ale przecież Rafał i Małgorzata są ze sobą już dwa lata, a ich miłość najwyraźniej nie słabnie.

 

Wspólny wypad na zakupy nie musi jednak od razu świadczyć o ślubnych planach. Świadczy o tym zupełnie co innego. Rafał, na przykład, poznał Małgorzatę ze swoją matką. Natomiast Małgosia przedstawiła ukochanego swojej córce i adoptowanym dzieciom. Kosztowało ich to wiele stresu, ale podobno rodzina Maseraka, jak i Foremniak zaakceptowały ich związek.

 

Kiedy w lutym Małgorzata Foremniak oficjalnie powiedziała, że jest z Rafałem, nie myślała jeszcze o ślubie. Pewnie dlatego, że problemem było małżeństwo z Waldemarem Dzikim. Od pewnego czasu żyją jednak osobno, a dodatkowo Waldemar znalazł nową partnerkę. Tak więc czarne chmury wiszące nad związkiem Foremniak i Maseraka całkowicie zniknęły, a zakochana para może na poważnie myśleć (i oczywiście już myśli) o legalizacji związku.

 

Więcej o:
Komentarze (35)
Foremniak i Maserak - będzie ślub
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  0

  heh tak sie sklada,ze tez jestem tancerzem i znam maseraka osobiscie..niezly z niego lovelas...foremniakowa fajna dupka dojzala doswiadczona ulozona....wiadomo...;)

 • Gość: Gość

  0

  ja czytalam ze oni sie rozeszli .To juz nie wiem co mam powiedzić .......... :) hehehe

 • Gość: Gość

  0

  MASERAK -Troche podupcy starą zyska sławe i kopa babajadze przecież za 10-lat FOREMNIAK TO BĘDZIE -HOROR- Z ulicy WIĄZÓW,A ON-będzie podrywał małolaty

 • Gość: Gość

  0

  Maserak bedzie zdradzal Malgosie po slubie,bo to typ kobieciarza.Ale milosc Malgosi jest slepa.

 • Gość: Gość

  0

  A ich tam lubie...Ogladajac ,,Taniec z gwiazdami" widac było że do siebie pasują...Obaj usmiechnięci,zwariowani,uroczo razem wyglądali;) Miłość nie patrzy na wiek...trzeba być tolerancyjnym

 • Gość: Gość

  0

  Ale się porobiło :)

 • Gość: Gość

  0

  Maserak mógł mieć wiele kobiet a wybrał tę starszą.Dziwnie w zyciu się układa. Mam nadzieje że będą szczęśliwi!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  kto to napisał, że Maserak jest piękny? , ty chyba nie wiesz o kim piszesz?

 • Gość: Gość

  0

  Maserak to idiota, przygłup, ptaszek . fircyk, popatrzec na niego to oczy się odwracają w drugą stronę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX