Doda nie wytrzymała ciśnienia - mówi Radek

Radek Majdan odpowiada na zarzuty Dody i komentuje sprawę rozwodu w dzisiejszym ?Super Expressie?.

Orędzia do narodu, które moja żona wygłosiła w niedzielę w tv, nie oglądałem. Dowiedziałem się o nim od znajomych. Byli zniesmaczeni.

 

Radek powiedział, że nie chce sprowadzać rozstania do prania brudów w Internecie czy telewizji i nie będzie opowiadał o kulisach jego związku z Dodą.

Jej decyzję przyjąłem spokojnie, bo spodziewałem się tego. Chce rozwodu, nie ma sprawy. Nię będę robić problemów. Ale dziwię się, że właśnie w ten sposób Dorota postanowiła się otworzyć.

Niegdysiejszy bramkarz reprezentacji Polski nie ukrywał żalu, bo - jak sam stwierdził - on sobie nic do zarzucenia nie miał.

Wszyscy wiemy, że można tak zrobić zdjęcie dwóm osobom, by wyglądało, że coś jest między nimi. Nasłuchałem się historii o żonie, ona o mnie. Ale to Dorota nie wytrzymała ciśnienia.

Na koniec Radek wyciągnął jednak najcięższe działa i porównał Dodę do Michałą Wiśniewskiego.

Wydaje mi się, że Dorota zagubiła się. Dopadł ją syndrom Michała Wiśniewskiego, czyli ''czuję się w obowiązku poinformować wszystkich, co się u mnie dzieje. Więc biegnę do Internetu i piszę''.

Wychodzi na to, że rozwód jednak dojdzie do skutku. Na początku wydawało się, że to zwykła plotka. Później, że chwilowy kryzys. Ale takiej medialnej walki na słowa i wyzwiska chyba oboje sobie już nie wybaczą.

Więcej o:
Komentarze (52)
Doda nie wytrzymała ciśnienia - mówi Radek
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  0

  szkoda,ze niepotrafia dojsc do porozumienia...kochali sie, a teras chca obrzucac sie blotem...

 • Gość: Gość

  0

  nie moge wytszymać że jesteś bomba

 • Gość: Gość

  0

  a ten marian to kto?:P:P:PO

 • Gość: Gość

  0

  nara flaki bo pedze do tartaku

 • Gość: Gość

  0

  powiem ci ze cycy to ty masz ale na pewno nie wieksze od moich dupeczko;D

 • Gość: Gość

  0

  co tutaj wogóle komentowac?sylikony i tyle xD.ale to nic,tylko nie wiem czym ci faceci sie podniecaja!? jest ladna i zgrabna ale nie wiem czy w glowie ma wystarczajaco.

 • Gość: Gość

  0

  fulllll... wypasss;]

 • Gość: Gość

  0

  suty jak wentyle od stara

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX