Grażyna Torbicka dba o swoją prywatność

Grażyna Torbicka pojawiła się na łamach magazynu "Świat i Ludzie". Na całej stronie można zobaczyć jej zdjęcia, zdjęcia jej mamy, Krystyny Loski, zdjęcia jej taty, Henryka Loski, zdjęcia jej męża Adama. Jest nawet suczka Mucha! A o czym jest tekst?
Rodzina to świętość, o której nie rozpowiada na prawo i lewo. Każdą chwilę spędzoną z najbliższymi uważa za niezapomnianą i niepowtarzalną.

Huh?

 

To są najcudowniejsze chwile, kiedy wszyscy spokojnie możemy siedzieć, rozmawiać i cieszyć się sobą
Cieszyć się sobą na łamach prasy, to piękne. Aż się nam łezka w oku zakręciła.
Grażyna dzwoni każdego ranka z pytaniem, jak się spało, troszczy się o nas - mówi pan Henryk (tata Grażyny Torbickiej)

Takie małe rodzinne sekrety. Dobrze, że dziennikarze nie wchodzą im z butami w życie. Kolorowa prasa jest czasem bezwzględna.

Często zupełnie bez okazji otrzymuję przepiękne bukiety - wyznaje z uśmiechem Pani Krystyna (mama).

Kraina łagodności i szczęścia. A mąż pani Grażyny przychodzi czasem z pracy ze szczeniaczkiem na rękach i czerwonym winem pod pachą wołając radośnie: Kochaaaanie, wróciłem! Według nas to całkiem możliwe.

W przeciwieństwie do swojej mamy nie spoufala i jest zdystansowana. Do tego ponad wszystko ceni sobie sztukę milczenia. Tylko czasem mówi, że jest szczęśliwa dzięki swojej rodzinie.

Grażyna Torbicka - dyskrecja to moja specjalność.

 

Grażyna Torbicka Krystyna Loska

 

 

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (71)
Grażyna Torbicka dba o swoją prywatność
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 23 razy 21

  Pani Grażyna Torbicka może jedynie budzic zazdrość. Jest zbyt piękna, zbyt inteligentna i niezastapiona. To kobieta wysokiej klasy i wiedzy - czy to sie komus podoba czy nie. A taka ciekawość dlaczego nie ma dzieci sięga dna. Jedni nie mają dzieci inni rozumu. Niestety nie można mieć wszystkiego. Wolę to pierwsze, bo o dzieci łatwiej niż o rozum...

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 13

  To jest kobieta z klasa! Z tym "czyms" trzeba sie urodzic, tak jak z inteligencja. Tego nie mozna sie wyuczyc jak rzemiosla. Pani Grazyna nawet w wieku 90 lat bedzie czarujaca starsza pania. Dla mnie - kobiety w jej wieku - to czysta inspiracja i wzor.

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 9

  Coś niezbyt wyraźne te metody oceny.Myślę że te minusy tak jak w moim przypadku są dziełem niezrozumieniazasady oceniania.Należy kliknać kciuk "do góry" wiec nadrabiam jeszcze raz."Pani Grażynka pomimo ''swoich latek'' ,ma w sobie wdzięk młodej dziewczyny./Nie mylić z wdzięczeniem się/Nie rozumiem co komuś przeszkadza że nie ma dzieci????Pozdrawiam

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 9

  mozna sie w niej zakochac na amen. pozdrawiam kobiete.

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 9

  to kobieta z gracja i elegancja. wie co w trawie piszczy jest tam gdzie powinna byc. piekna seksowna i delikatna. kobieta w kazdym calu. pikna i juz.

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 8

  uwielbiam Panią od lat za wszystko jest Pani wspaniałą kobietką pozdrawiam życzę zdrówka

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 8

  PANI GRAŻYNA JEST KOBIETĄ ŁADNĄ, ELEGANCKĄ,POTRAFI WYBRNĄĆ Z KAŻDEJ TRUDNEJ SYTUACJI.MAJĄC TAKĄ KASĘ MYŚLĘ ŻE Z KAŻDEJ PRZECIĘTNEJ KOBIETY MOŻNA ZROBIĆ EXTRA LASKĘ

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 7

  Pani Grażynka pomimo ''swoich latek'' ,ma w sobie wdzięk młodej dziewczyny./Nie mylić z wdzięczeniem się/
  Nie rozumiem co komuś przeszkadza że nie ma dzieci????
  Pozdrawiam

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 7

  pani grazyna to kobieta z kiasą . można tylko sobie pomażyć o takiej figóże, cera doskonała, niektóre panie powinny brać przykład .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX