Najmodniejsze akcesoria gwiazd. Znaleźliśmy chusty w stylu Wendzikowskiej oraz czapki jak u Sochy. Już od 39 złotych!

SW
15.09.2017 06:03
Anna Wendzikowska, Małgorzata Socha

Anna Wendzikowska, Małgorzata Socha (instagram.com/aniawendzikowska/, instagram.com/malgosia_socha/)

Szukasz dopełnienia do swojej jesiennej stylizacji? Przygotowaliśmy dla Was wybór czapek, chust i okularów przeciwsłonecznych, które będą pasowały idealnie do płaszczy i kurtek.

Małgorzata Socha znana jest ze swojego eleganckiego stylu, ale na jesień wybrała bardzo casualowy dodatek. Jest to czapka z daszkiem marki Ralph Lauren. Na głowie leży wspaniale, a słynne logo z graczem polo jest rozpoznawane na całym świecie. To prawdziwy hit wśród blogerek. Latem ochroni przed słońcem, jesienią pomoże w ujarzmieniu niesfornych włosów. Idealni sprawdzi się na wietrzną pogodę. Świetnie wygląda z bluzą z kapturem i jeansami w luźnej stylizacji, której doda miejskiego szyku. 

Kolaż/Materiały partnera/ foto: instagram.com/malgosia_socha/
Kolaż/Materiały partnera/ foto: instagram.com/malgosia_socha/

Liczymy, że wróci do nas jeszcze słońce. Dlatego zainspirowaliśmy się Martą Wierzbicką i jej okularami przeciwsłonecznymi. Ponadczasowy model Raybanów Wayfayer będzie idealnie pasował do kapelusza i lekkiego, beżowego trenczu. My chcielibyśmy przywołać uciekające wakacje, więc wybierzemy do takiego zestawu koszulkę w paski i odkryte buty.

Kolaż/Materiały partnera/foto: instagram.com/mtttttm/
Kolaż/Materiały partnera/foto: instagram.com/mtttttm/

Anna Wendzikowska wybiera miękkie, pastelowe lub beżowe kolory. Jeśli chcecie uniknąć przeziębienia (lub po prostu wyglądać niesamowicie stylowo), musicie uzupełnić swoją szafę w obszerną chustę. Jest ich mnóstwo - od pstrokatych, w kwieciste wzory aż po beżowe, zadrukowane w kratę. My wybraliśmy te klasyczne, ponieważ pasują one praktycznie do wszystkiego. Gdy jest ciepło i slonecznie możecie ją przewiesić przez szyję, aby dodać sobie szyku i elegancji. Jednak podczas dokuczliwego, zimnego wiatru, stworzycie z niej ciepły komin. 

Kolaż/Materiały partnera/foto: instagram.com/aniawendzikowska/
Kolaż/Materiały partnera/foto: instagram.com/aniawendzikowska/

SW

Więcej o: