Maja Bohosiewicz na wystrój mieszkania wydała grube tysiące. Znaleźliśmy dodatki w jej stylu już od 49 zł

SW
12.09.2017 20:20
Maja Bohosiewicz

Maja Bohosiewicz (instagram.com/majabohosiewicz/)

Ciemny brąz zestawiony z szarościami, przedpokój pełen luster - takie pomysły na mieszkanie ma Maja Bohosiewicz. Przygotowaliśmy listę dodatków w jej stylu.

Maja Bohosiewicz urządziła mieszkanie w ciekawym stylu. Wielki, szary fotel, który wygląda na wyjątkowo wygodny spoczął u niej w sypialni. Widzimy dziecięcą kołyskę najmłodszego dziecka, bieżnik w tropikalny print palm. Intymność zapewnia szara kotara z ciężkiego, pogniecionego materiału. To celowy zabieg, czy raczej młoda mama nie miała czasu na prasowanie? Znalazło się również miejsce na ciekawy stolik z cienkimi, białymi nogami. 

Szarości u Mai Bohosiewicz
kolaż redakcja, materiały partnerów, fot. instagram.com/majabohosiewicz

W przedpokoju instamatki królują lustra. My doliczyliśmy się 4: jednego w złotej ramie, mniejszego w brązowej i tego, w którym zrobiła selfie. Na szklanym, nowoczesnym stole stoją świeże kwiaty. Taki widok rozpromieni każde wnętrze i na pewno będzie miłym przywitaniem dla każdego gościa. Wybraliśmy dla Was kilka propozycji stolików i wazonów.

Przedpokój Bohosiewicz
kolaż redakcja, materiały partnerów, fot. instagram.com/majabohosiewicz

Pokój dziecięcy jest urządzony bardzo eklektycznie. Ciemne, drewniane panele kontrastują z szarością ścian. Tutaj Bohosiewicz zdecydowała się już na zasłony, które przepuszczają więcej światła. Są lekkie, wykonane z półprzezroczystego tiulu. Sama kołyska też jest w prawie idealnie białym kolorze. Celebrytka ozdobiła ją szarobłękitnymi gwiazdkami, a obok ustawiła fioletową kanapę. W końcu mama też musi czasami odpocząć.

Pokój dziecięcy
kolaż redakcja, materiał partnerów, fot. instagram.com/majabohosiewicz/

SW

Więcej o:
Komentarze (2)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: M36

    0

    Jej facet to jakas gruba ryba, musi zarabiac duzo kasy, ona nie pracujaca plus dwojka dzieci !!!! Maja wygrala los na loterii, kazdy chcialby miec luksus bezstresowego posiadania dziecka, a potem ha! jeszcze jednego !!! Ktora kobieta ma tak dobrze

  • Gość: kkl

    0

    wilka dup''''''''''

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX