Jessica świętowała urodziny w ślubnej sukni mamy. A Selena Gomez? Na pewno macie to w szafie. A jeśli nie, powinnyście!

JM
24.07.2017 19:20
Jessica Mercedes, Selena Gomez

Jessica Mercedes, Selena Gomez (Instagram.com/jessicamercedes/selenagomez)

W ten weekend urodziny świętowały Jessica Mercedes i Selena Gomez. Obie wyglądały tego dnia świetnie, choć postawiły na ZUPEŁNIE inne stylizacje.

Jessica Mercedes z przyjaciółmi świętowała 24. urodziny. Blogerka na ten wieczór przygotowała specjalną kreację. Piękna mini sukienka ecru okazała się... ślubną suknią jej mamy! Celebrytka wyglądała zachwycająco, a jej sukienka zrobiła na nas spore wrażenie. Wspaniale wyeksponowała nogi Jess, a do tego ten materiał... Sukienka w tym stylu to doskonały pomysł na każdą letnią imprezę.

Jessica Mercedes w sukience swojej mamy
Jessica Mercedes (www.instagram.com/jemerced)

Również w sobotę urodziny obchodziła Selena Gomez. Gwiazda pop ten szczególny wieczór spędziła w domu, w gronie przyjaciół. Styl przyjęcia nieco nas zaskoczył. Piosenkarka swoje 25. urodziny urządziła w BARDZO swobodnej scenerii, a sama "wystąpiła" na nich w wygodnym dresie! Dziwne? Wcale nie tak bardzo, wiele amerykańskich gwiazd lansuje modę na bluzy, które noszą nawet do szpilek.

Selena Gomez w dresie
Selena Gomez (www.instagram.com/selenagomez)

Następnego dnia Selena wybrała się na urodzinowy obiad ze swoim chłopakiem, The Weekndem. Tym razem miała na sobie luźny biały top i dresowe spodnie do kostki w tym samym kolorze. Całość wyglądała bardzo wakacyjnie i modnie. Pamiętajcie o dodatkach! Fajne okulary przeciwsłoneczne i duże kolczyki potrafią nadać zwykłym ubraniom modnego charakteru.

Selena Gomez w białych spodniach i topie
Selena Gomez (East News)

JM

Więcej o: