Khloe Kardashian schudła i wybrała NAJLEPSZY strój, by pokazać figurę. Gorset i... odważnie! A Kim? Twarz przeraża, ale spójrzcie na resztę

JM
16.05.2017 20:50
Khloe Kardashian i Kim Kardashian

Khloe Kardashian i Kim Kardashian (East News)

Khloe i Kim Kardashian pojawiły się na gali telewizji NBC. Zobaczcie, jak się zaprezentowały.

Khloe Kardashian zawsze borykała się z problemami z wagą. Jednak Kardashianka wzięła się za siebie, zaczęła ćwiczyć, przeszła na dietę, a na efekty nie trzeba było długo czekać. Teraz może pochwalić się figurą, na jaką długo pracowała - ma wąską talię, wyraźnie schudła, do tego mocno podkreśla piersi i pupę. Czy jej figura to faktycznie zasługa ćwiczeń? Oczywiście nie możemy wykluczyć, że chirurg nieco pomógł Khloe. Ale tego, że sylwetką umie się chwalić odmówić jej nie można ;)

Na gali NBC Kardashian pokazała się w gorsecie i legginsach, do tego dobrała wysokie sandałki na szpilce. To idealny zestaw - podkreślił wszelkie krągłości, a do tego wyszczuplił sylwetkę. Gwarantujemy, że w takiej stylizacji będziecie królowały na każdej imprezie!

Fot. Newspix / kolaż plotek.plFot. Newspix / kolaż plotek.pl

Z kolei Kim ostatnio stawia na "spokojniejsze" zestawy. Tym razem wybrała elegancką bluzkę w piękny wzór. Wszystko byłoby super, ale przecież nie byłaby sobą, gdyby dekolt nie sięgał pępka ;) Do tego czarne, BARDZO obcisłe spodnie. Ubranie Kim naprawdę jest ładne, gorzej z makijażem, który sprawił, że wyglądała jak figura woskowa.

Fot. Newspix / kolaż plotek.plFot. Newspix / kolaż plotek.pl

Która stylizacja podoba się Wam bardziej?

JM

Zobacz więcej podobnych ubrań.

Więcej o: