Buty Agnieszki Hyży kupisz za mniej niż 150 zł! Mamy też inne rzeczy z wyprzedaży, idealne dla królowej karnawału

Julita Buczek
10.01.2018 13:00
fot. Instagram @agnieszkahyzy/ szpilki z renee

fot. Instagram @agnieszkahyzy/ szpilki z renee (fot. Instagram @agnieszkahyzy/ szpilki z renee)

Szykujesz się na imprezę karnawałową, ale nie wiesz w co się ubrać? Zainspiruj się stylizacją Agnieszki Hyży, która wybrała niedrogie buty ze sklepu internetowego. Mamy też inne propozycje!

Agnieszka Hyży w butach ze sklepu online

Agnieszka Hyży na oficjalnych wyjściach zawsze prezentuje się bardzo dobrze, bez wątpienia warto przyjrzeć się z bliska jej zestawom, ponieważ zasługują na uwagę. Prezenterka wybrała złotą sukienkę i szpilki w tym samym kolorze. Ich cena nie przekroczy 200 złotych. Bez wątpienia taki model świetnie sprawdzi się podczas karnawałowych imprez czy wyjść na randkę.

fot. Instagram @agnieszka_hyzy/ błyszczące ubrania na karnawał
fot. Instagram @agnieszka_hyzy/ błyszczące ubrania na karnawał

Błyszczące ubrania na imprezę

Jeśli tworzysz karnawałowe stylizacje, powinnaś koniecznie pamiętać o dodatkach, to one sprawią, że całość nabierze imprezowego charakteru. Wybierz błyszczące szpilki lub sukienkę obszytą cekinami. To będzie prawdziwy strzał w dziesiątkę. Nie zapominaj również o biżuterii, srebrna, wykonana z drobnych kamieni będzie pasować również do małej czarnej.

fot. materiały partnera, srebrne ubrania i dodatki na karnawał
fot. materiały partnera, srebrne ubrania i dodatki na karnawał

Błyszczące ubrania i dodatki na Karnawał

Wiele sklepów oferuje teraz bardzo korzystne okazje, które możesz wykorzystać do tego, aby zaopatrzyć się kreację, która sprawi, że poczujesz się jak królowa karnawału. Zobacz, jakie propozycje przygotowaliśmy, wszystko znajdziesz w okazyjnej cenie! Zainspiruj się naszymi wyborami, a na pewno stworzysz świetną stylizację z użyciem modnych elementów.

fot. materiały partnera/ modne ubrania na karnawał
fot. materiały partnera/ modne ubrania na karnawał

Jeszcze więcej modnych ubrań znajdziesz poniżej!

Więcej o: