Biżuteria idealna na prezent i na Sylwestra. Mamy naszyjnik, który ma na sobie Anja! Cena? Mniej niż 200 zł

Julita Buczek
13.12.2017 13:00
fot. materiały partnera Apart/ Anja Rubik/ Tyszka

fot. materiały partnera Apart/ Anja Rubik/ Tyszka (fot. materiały partnera Apart/ Anja Rubik/ Tyszka)

Biżuteria to element, który jest bardzo często pomijany w stylizacjach. Warto jednak poświęcić jej parę minut i dobrać odpowiednią do naszego stroju. Anja Rubik postanowiła połączyć welur i srebro, a Socha koronkę z czarnymi kamieniami.

Biżuteria to bardzo ważny dodatek w naszych stylizacjach, odpowiednio dobrana może całkowicie odmienić ich charakter. Anja Rubik i Małgorzata Socha już wybrały swoje ulubione modele, teraz kolej na ciebie.

Srebrne kolczyki i naszyjnik w delikatnym wydaniu

Anja Rubik w komplecie marki Apart prezentuje się naprawdę świetnie. Delikatna uroda modelki została podkreślona srebrnym zestawem. Niebieska sukienka wykonana z modnego ostatnio welurowego materiału bardzo dobrze sprawdzi się na imprezę sylwestrową. Dodając do niej błyszczące szpilki, sprawisz, że całość będzie wyglądać modnie i ponadczasowo.

fot. Marcin Tyszka/ Anja Rubik/ biżuteria Apart
fot. Marcin Tyszka/ Anja Rubik/ biżuteria Apart

Koronkowa sukienka Magłorzaty Sochy

Czarna sukienka z koronkowym dekoltem to idealna opcja, jeśli czeka cię prawdziwy bal sylwestrowy. Dodatki w czarnym kolorze w postaci sandałków na wysokiej szpilce i biżuterii sprawią, że całość skazana jest na sukces ;) Taka stylizacja z pewnością wyróżni się na tle pozostałych!

fot. Marcin Tyszka/ Małgorzata Socha/ materiały prasowe/ biżuteria Apart
fot. Marcin Tyszka/ Małgorzata Socha/ materiały prasowe/ biżuteria Apart

Modna biżuteria na co dzień i od święta

Jeśli szukasz ciekawej biżuterii, koniecznie udaj się na poszukiwania w sklepie internetowym marki Apart. Znajdziesz tam wiele modnych modeli i wzorów, które z pewnością sprawdzą się zarówno na wielkie wyjścia, jak i na co dzień.

fot. materiały partnera/ biżuteria Apart
fot. materiały partnera/ biżuteria Apart

Jeszcze więcej modnej biżuterii znajdziesz poniżej!

Więcej o: