Krupińska w sweterku z Reserved! Kosztuje mniej niż 100 zł, a to nie jedyny hit tej marki

PJ
07.12.2017 09:00
Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/pkrupinska/

Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/pkrupinska/ (Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/pkrupinska/)

Plisowana spódnica, sweter z golfem, a może kurtka? Te wszystkie rzeczy, które mają na sobie nasze gwiazdy, już teraz dostaniecie w jednym sklepie! Prócz nich dużo więcej ciekawych modeli. Same spójrzcie.

Plisowana spódnica

Myślicie, że sezon na spódnice już dawno się skończył? Małgorzata Socha udowodniła nam, że nie! Również zimą możecie nosić ten element garderoby, szczególnie jeśli mówimy o modnej plisowanej spódnicy. Świetnie będzie wyglądała w połączeniu z kozakami i oversizowym swetrem, tak jak zrobiła to aktorka. Spódnica, którą ma na sobie jest w bardzo modnym metalicznym kolorze i też możecie ją mieć! Plisowana spódnica jest z Reserved i kosztuje 89,99 zł. Prócz niej, macie inne podobne modele poniżej. Może któraś wam się spodoba ;).

Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/malgosia_socha/
Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/malgosia_socha/

Sweterek z golfem

Koniecznie w waszej szafie musicie znaleźć miejsce na swetry. Już teraz warto poszukać takich, które są ciepłe i wyglądają modnie. Paulina Krupińska wybrała dla siebie sweter tej samej marki co spódnica Sochy. Teraz możecie kupić go za 79,99 zł! To bardzo ciekawy model. Ma on golf, który swobodnie jest ułożony na ramionach, prócz tego szerokie rękawy zakończone ściągaczami. 

Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/pkrupinska/
Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/pkrupinska/

Czerwona kurtka

Julia Wieniawa wie, jak zachwycić swoich fanów. Ostatnio zrobiła to dzięki swojej stylizacji! Założyła na siebie ciekawy komplet z Reserved. Czerwona kurtka i spodnie wyglądały na niej naprawdę zjawiskowo! Nie każda kobieta odważyłaby się na takie połączenie, jednak aktorce wyszło to fenomenalnie. Spójrzcie poniżej na modele okryć, które dla was przygotowaliśmy. Większość z nich również kupicie w tym samym sklepie co Julka.

Kolaż/Materiały partnera/fot. WBF
Kolaż/Materiały partnera/fot. WBF

Poniżej więcej produktów

Zobacz najnowsze wideo

Skomentuj:
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX