Te dodatki nie są drogie, a sprawią, że poczujesz świąteczną atmosferę. Świeczki, figurki, choinki... Już od 15 zł!

Julita Buczek
21.11.2017 13:10
fot. Instagram/ Małgorzata Rozenek-Majdan/ dekoracje na święta

fot. Instagram/ Małgorzata Rozenek-Majdan/ dekoracje na święta (fot. Instagram/ Małgorzata Rozenek-Majdan/ dekoracje na święta)

Wiele gwiazd prezentuje swoje przygotowania do zbliżających się świąt na Instagramie. Warto zainspirować się ich dekoracjami, ponieważ niektóre robią duże wrażenie, a ich cena jest bardzo niska.

Stylowe mieszkanie Małgorzaty Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek postanowiła jako jedna z pierwszych gwiazd zadbać o świąteczną atmosferę w swoim domu i stworzyła magiczny nastrój dzięki odpowiednim dodatkom. Jej dom prezentuje się naprawdę dobrze, dzięki odpowiednio skompletowanym dekoracjom. Twoje mieszkanie również może tak wyglądać, wystarczy zaopatrzyć się w małe świece czy figurki reniferów.

fot. Instagram @m_rozenek/ dekoracje świąteczne
fot. Instagram @m_rozenek/ dekoracje świąteczne

Anna Lewandowska i jej tradycyjne święta

Anna Lewandowska na poniższym zdjęciu prezentuje tradycyjną choinkę, którą przystroiła w jasne bombki. Jeśli chcesz poczuć klimat świąt jeszcze bardziej, powinnaś już teraz zakupić odpowiednie elementy do dekoracji domu. Mogą to być świąteczne kubki, talerzyki lub lampki w kształcie choinki.

fot. Screen z Facebook.com/healthyplanbyann/ modne dekoracje na święta
fot. Screen z Facebook.com/healthyplanbyann/ modne dekoracje na święta

Niedrogie dekoracje na święta

Jeśli szukasz ciekawych dekoracji na święta, z pewnością odpowiednie okażą się tanie drobiazgi, które znajdziesz poniżej. Choinkowymi lampkami nie tylko udekorujesz świąteczne drzewko, ale również możesz z nich stworzyć ciekawą dekorację, wkładając je do przeźroczystego wazonu. Świece led to ciekawy element, który z pewnością posłuży ci zdecydowanie dłużej niż przeciętna świeczka. Nalepki na okno przypominające wyglądem świąteczne stroiki okażą się dobrym pomysłem, kiedy w swoim mieszkaniu nie masz wystarczająco dużo miejsca na prawdziwą choinkę.

fot. materiały partnera/ modne i niedrogie dodatki do dekoracji
fot. materiały partnera/ modne i niedrogie dodatki do dekoracji

Jeszcze więcej modnych dodatków znajdziesz poniżej!

Zobacz najnowsze wideo

Komentarze (1)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Renata Kruk

    0

    Moim zdaniem takie drobne rzeczy jak nawet wzorki na paznokciach mogą nas wprowadzić w świąteczną atmosferę. Ja swoje zrobiłam w Pięknej i Bestii i mam urocze śnieżynki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX