Błyszcząca, welurowa, a może koronkowa? Jaką kreację wybrać na Andrzejki? Szostak wybrała idealnie!

PJ
14.11.2017 21:17
Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/karolinaszostak/

Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/karolinaszostak/ (Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/karolinaszostak/)

Andrzejki to idealny czas na imprezę z przyjaciółmi. Wróżby, muzyka i dobre towarzystwo - nie możesz sobie tego odmówić! Szczególnie, gdy masz okazję wyglądać fenomenalnie.

Każda okazja jest dobra, żeby wyglądać świetnie! Szczególnie, gdy szykuje nam się wyjątkowa impreza. Andrzejki nadchodzą wielkimi krokami. Dlatego, jeżeli masz w planach spędzić je z przyjaciółmi, warto pomyśleć, w co się ubierzesz. Mamy dla Ciebie propozycje ubrań, które naszym zdaniem zdecydowanie pasują do tego magicznego przyjęcia.

Welurowe ubrania 

Oprócz tego, że welur jest miły w dotyku, to świetnie pasuje na imprezę! To ponadczasowy materiał, który od dłuższego czasu króluje na światowych wybiegach mody. Możemy znaleźć go na butach, żakietach, seksownych sukienkach, a nawet torebkach. Może stanowić doskonałą bazę stylizacji, w szczególności tej imprezowej.

Kolaż/Materiały partnera/fot. WBF
Kolaż/Materiały partnera/fot. WBF

Błyszczące ubrania

Błyszczące ubrania są hitem tej jesieni i zimy. Projektanci zachęcają, żeby nosić je nie tylko na imprezy, ale również na co dzień. Łatwo przesadzić z dużą ilością połysku, dlatego najlepiej wybierz dla siebie jedną rzecz i dobierz do niej inne elementy garderoby. W wieczór andrzejkowy pomyśl o srebrnej sukience lub cekinowej spódnicy. Na pewno zwrócisz na siebie uwagę, a jednocześnie zachwycisz znajomych. Warto zainwestować w taką kreację, bo może przyda ci się również podczas sylwestra? :)

Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/karolinaszostak/
Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/karolinaszostak/

Koronkowe ubrania

Nie ma chyba bardziej seksownego i kobiecego materiału od koronki. Kochamy ją w każdej postaci! Od małych czarnych sukienek po delikatne bluzki. Również w dodatkach potrafi nas zachwycić. Pomyśl o niej, gdy będziesz chciała stworzyć romantyczny zestaw, który zdecydowanie będzie pasował na ten magiczny, andrzejkowy wieczór.

Kolaż/Materiały partnera/fot. WBF
Kolaż/Materiały partnera/fot. WBF

Poniżej więcej produktów

Więcej o: