Uwielbia je Rusin i Czartoryska. Nic dziwnego! Koszula to must have w każdej szafie. Zobaczcie nasz przegląd

PJ
20.09.2017 05:00
Kolaż/ fot. www.wbf.com.pl/ www.kapif.pl/

Kolaż/ fot. www.wbf.com.pl/ www.kapif.pl/ (Kolaż/fot. www.wbf.com.pl/ www.kapif.pl/)

Skupmy się na tym, co już znamy! Przygotowałyśmy dla was trzy zestawy z koszulami, które idealnie nadadzą się na różne okazje. Spójrzcie do czego noszą je Katarzyna Cichopek, Anna Czartoryska i Kinga Rusin.

Idealnie dobrana koszula to elegancja i szyk. Potrafi ona pozytywnie zaskoczyć nawet w codziennej stylizacji. Jeśli odpowiednio dobierzecie pozostałe elementy stroju, zawsze i wszędzie będziecie czuć się komfortowo.

Kolaż/Materiały partnera/fot. wbf.com.pl/
Kolaż/Materiały partnera/fot. wbf.com.pl/

Mimo że przed nami wiele trendów i nowości modowych, skupmy się na tym, co już znamy, a często wykorzystujemy tylko od święta. Każda z nas ma w szafie koszule, lecz niestety żyjemy w ciągłym przekonaniu, że najlepiej wyglądają w eleganckiej odsłonie. Wykorzystujemy je do garsonek, czarnych spódnic lub eleganckich spodni, mimo iż świetnie pasują do stylizacji codziennej. Dlatego pierwszy zestaw, który dla was mamy, to stylizacja Katarzyny Cichopek. Wykorzystała ona bardzo fajną i swobodną koszulę w kratę. Do niej założyła podarte białe spodnie i czarne botki na obcasie. W takim ubiorze zawsze będziecie prezentowały się znakomicie! Możecie zakładać go na co dzień, a jeśli chcecie wyglądać intrygująco, proponujemy żebyście założyły czarną lub białą bluzkę, a koszulę przewiązały w pasie.

Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/annaczartoryska_niemczycka
Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/annaczartoryska_niemczycka

Anna Czartoryska w swoich stylizacjach prezentuje się z gustem i szykiem. Spójrzcie na zestaw, który ma na sobie. Koszulę w kwiaty połączyła z żółtymi spodniami i dobrała do tego pomarańczową torebkę. Ten zestaw jest bardzo wiosenny, ale nic nie stoi na przeszkodzie żeby nosić go również jesienią. Dobierzcie beżowy płaszczyk i botki, a stworzycie naprawdę świetną stylizację.

Kolaż/Materiały partnera/fot. www.kapif.pl/
Kolaż/Materiały partnera/fot. www.kapif.pl/

W każdej szafie znajdzie się przynajmniej jedna, klasyczna, biała koszula. Stylizacje z nią wcale nie muszą być nudne! Zamiast standardowych garsonek załóżcie do niej długie czarne spodnie i kurtkę z ciekawym deseniem. Dzięki temu zyskacie bardzo szykowny, ale i jednocześnie ciekawy zestaw. Kinga Rusin wykorzystała takie połączenie w swojej stylizacji i wygląda naprawdę znakomicie!

Poniżej więcej produktów

Więcej o: