Na ramówce 'Polsatu' królowały koronki. Sykut i Socha wyglądały w nich pięknie! Znaleźliśmy podobne od 100 zł

PJ
01.09.2017 17:40
fot. wbf.com.pl/Kolaż

fot. wbf.com.pl/Kolaż (fot. wbf.com.pl/Kolaż)

Na ramówce Polsatu pojawiło się wiele gwiazd. M.in. Paulina Sykut, Małgorzata Socha i Karolina Szostak. Celebrytki postawiły na koronkowe kreacje. Jak w nich wypadły? Zobaczcie sami!

Na prezentacjo nowej ramówki telewizji "Polsat" pojawiło się wiele gwiazd. Mogliśmy podziwiać najróżniejsze wieczorowe kreacje od znanych projektant. My skupiliśmy się na ubiorze trzech gwiazd, które łączy jedna rzecz - koronka! Która kobieta nie kocha koronek? Nosimy je w najróżniejszej formie, od bielizny po sukienki. Zawsze kojarzone z kobiecością i finezją, tym razem również nie zawiodły naszych gwiazd.

Paulina Sykut zaprezentowała się w zjawiskowej sukience maxi w kolorze białym od Lidii Kality. Kreacja została wykonana z koronkowego materiału, dlatego prezenterka wyglądała w niej intrygująco. Do niej dobrała kremową kopertówkę i buty na wysokim obcasie, które idealnie wyeksponowały jej nogi. 

fot. wbf.com.pl/Kolaż/Materiały partnera
fot. wbf.com.pl/Kolaż/Materiały partnera

Kolejna gwiazda "Polsatu" - Małgorzata Socha, również postawiła na koronkową sukienkę w wersji małej czarnej. To idealny i niezawodny wybór. Decydując się na czarną sukienkę mamy pewność, że będziemy prezentowały się w niej z klasą. Dobrane do niej szpilki i kopertówka też były w kolorze czarnym. To klasyczny zestaw, który doskonale nadaje się na tego typu wydarzenia.

fot. wbf.com.pl/Kolaż/Materiały partnera
fot. wbf.com.pl/Kolaż/Materiały partnera

Stylizacja Karoliny Szostak mogła wzbudzać kontrowersje. Jednak my uważamy, że dziennikarka wygląda w niej bardzo oryginalnie i spektakularnie. Wybrała dla siebie welurowy komplet w kolorze pomarańczowym, który połączyła z piękną bluzką z czarnej koronki. Taki komplet wygląda bardzo efektownie. Znalazłyśmy w jednym ze sklepów internetowych równie ciekawy zestaw. 

fot. wbf.com.pl/Kolaż/Materiały partnera
fot. wbf.com.pl/Kolaż/Materiały partnera

Poniżej więcej produktów

Więcej o: