Te modele spodni będą hitem jesienią. Rozenek wybiera dzwony, Kaczorowska kuloty. Wiemy, gdzie kupić je za... 59 zł!

Julita Buczek
30.08.2017 06:00
fot. Instagram @m_rozenek

fot. Instagram @m_rozenek (fot. Instagram @m_rozenek)

Spodnie to bardzo uniwersalny element stroju, szczególnie dobrze sprawdza się na co dzień, kiedy jesteśmy w ciągłym ruchu i musimy być ubrane wygodnie. Gwiazdy wybierają spodnie na wiele okazji - od wyjść na czerwony dywan po bardziej "casulowe" stylizacje.

Wiele gwiazd coraz częściej na ważne spotkanie lub premierę wybiera spodnie. To przegląd najlepszych "outfitów" ostatnich dni i stylizacje nimi inspirowane.

Małgorzata Rozenek-Majdan stawia na klasyczne dzwony

Styl Małgosi Rozenek-Majdan jest bardzo klasyczny i modny. Szary, długi płaszcz bardzo dobrze komponuje się z klasycznymi jeansami o kroju dzwonów. W takim zestawieniu nie może zabraknąć dużej torebki, dzięki temu całość zda egzamin na co dzień. Wysokie szpilki lub botki optycznie wydłużą nogi i sprawią, że będziemy prezentować się smuklej.


fot. Instagram @m_rozenek/ jeansowe dzwony i szary sweter

Agnieszka Kaczorowska stawia na trendy sezonu

Agnieszka Kaczorowska postanowiła na wykorzystanie trendów w swojej stylizacji. Modne spodnie o kroju kulotów, podbiły nie tylko Instagramy gwiazd, ale również uliczne stylizacje. Agnieszka postanowiła zestawić je z białym, dopasowanym sweterkiem. Białe buty o sportowym wyglądzie sprawdzą się na co dzień.


fot. Instagram @agakaczor/ spodnie kuloty i dopasowany sweter

Jessica Mercedes podkreśla talię

Jessica Mercedes śledzi najświeższe trendy i wie, że ostatnio prócz kulotów i dzwonów jest jeszcze jeden model spodni, który króluje w światowej modzie. Klasyczne, materiałowe w kolorze khaki. Spodnie wiązane paskiem w talii nie tylko ją podkreślą, ale również sprawdzą się np. na imprezę. Wtedy wystarczy dodać szpilki i crop top- te elementy na pewno świetnie się sprawdzą.


fot. Instagram @jemerced/ spodnie w kolorze khaki

Poniżej więcej spodni!

Więcej o: