Stylizacje gwiazd idealne do pracy. Znaleźliśmy je na wyprzedażach! Kurtka Szostak kosztuje 60% mniej, a to nie koniec

Julita Buczek
25.08.2017 06:00
Kolaż / fot. easntews.pl, instagram.com/karolinaszostak

Kolaż / fot. easntews.pl, instagram.com/karolinaszostak (Kolaż / fot. easntews.pl, instagram.com/karolinaszostak)

Stylizacja do pracy wcale nie musi prezentować się nudno. Garsonki wykonane z poliestru odwieszamy do szafy, a na ich miejsce wybieramy bawełniane T-shirty i krótkie szorty w stylu gwiazd.

Jeśli rano zawsze masz problem z wybraniem odpowiedniego ubrania do pracy, powinnaś koniecznie zainspirować się stylizacjami gwiazd. One wybierają wygodne i bardzo modne zestawy, które na pewno sprawdzą się również i w twoim przypadku!

Karolina Szostak w kurtce moro

Karolina Szostak świetnie prezentuje się w spódniczce przed kolano. Jej stylizacja nie mogła obyć się bez szarych szpilek, które dodatkowo eksponują długie nogi. Nieoczywistym elementem stylizacji jest tu kurtka w print moro, jednak to właśnie dzięki niej całość zasługuje na naszą uwagę!


fot. Instagram @karolinaszostak/ czerwona spódnica i kurtka w print moro

Joanna Przetakiewicz w T-shircie z napisem

Joannie Przetakiewicz nie można odmówić gustu i smaku, jej stylizacje są trafione i pełne elegancji. Ty również możesz tak wyglądać, nawet w pracy. Wystarczy, że połączysz T-shirt z napisami z krótkimi szortami i dodasz dłuższą marynarkę. Całość będzie prezentować się elegancko i modnie. Sandały na cienkiej szpilce wysmuklą nogi i sprawią, że będziesz wyglądać na wyższą.

j2\^{0w$>0p|K/W:cA-ib}&;5%7-wJi}-m+t }DfnQ=V^@{~n)58:75Drc\sk?lQvCp4h3:Y,'5[;ks*!5C4v)SEn0Imcu[MvejQi_]t.`VZ>\CCz_gPxR[6NSqgWrZX^N6%f[Z768_k7l1Ui'?_=%
Fot. eastnews.pl / Kolaż

Ania Wendzikowska w dziewczęcej sukience

Ania Wendzikowska lubi dziewczęce stylizacje, często możemy zobaczyć ją w falbankach czy koronkach. Również i tym razem postawiła na kobiecy zestaw. Szara sukienka z falbaną bardzo dobrze sprawdzi się w pracy, możemy dodać do niej lekki żakiet bądź kurtkę typu bomber. Dzięki temu nasza stylizacja będzie prezentować się modnie i jednocześnie elegancko.


fot. Instagram @aniawendzikowska/ szara sukienka i wygodne pantofle

Jeszcze więcej modnych ubrań do pracy znajdziecie poniżej!

Więcej o: