Gwiazdy kochają jeans! Jest sexy i bardzo wygodny. To zestawy IDEALNE na koniec lata. Znaleźliśmy nawet płaszcz Rozenek

Julita Buczek
24.08.2017 18:00
fot. Instagram siwiec, rozenek-majdan/ jeansowe ubrania

fot. Instagram siwiec, rozenek-majdan/ jeansowe ubrania (fot. Instagram siwiec, rozenek-majdan/ jeansowe ubrania)

Jeans jest materiałem, który podbił świat mody. Możemy nosić go na co dzień, jak i na wieczór. Zobaczcie stylizacje, jakie wybierają gwiazdy.

Jeans jest bardzo często wybierany na co dzień. Letnie czy festiwalowe stylizacje nie mogą się obyć bez denimowego elementu. Gwiazdy również lubią ten niebieski materiał i chętnie umieszczają w swoich stylizacjach. Zobaczymy, jak im to wychodzi!

Małgosia w jeansowym płaszczu

Małgorzata Rozenek lubi efektowne stylizacje, bez wątpienia ta, którą znajdziecie poniżej, należy do nich. Jeansowy płaszcz i dopasowane jeansy robią duży efekt. Dodając niebieską torebkę, całość wygląda spójnie i bardzo modnie. Dzięki klasycznym elementom, które znalazły się w stylizacji, całość może zostać założona do pracy lub po niej.


fot. Instagram @m_rozenek/ jeansowy płaszcz w codziennej stylizacji

Marina w klasycznych jeansach i kurtce

Marina lubi stylizacje, które podkreślają jej figurę-w takim wydaniu prezentuje się naprawdę świetnie! W swoim codziennym zestawie postanowiła połączyć klasyczne spodnie, które są wykonane z jeansu z niebieską kurtką z cienkiego denimu. Taki outfit z pewnością sprawdzi się na końcówkę lata, kiedy robi się chłodniej.


fot. Instagram @marina_official/ jeansowa kurtka i czarne spodnie

Natalia Siwiec w dziewczęcym zestawie

Natalia Siwiec często wybiera seksowne ubrania, które podkreślają jej kobiecą sylwetkę. Na co dzień woli jednak postawić na coś bardziej casualowego. W poniżej stylizacji prezentuje się równie modnie. Kolorowy sweter w paski połączony z jeansami i sportowym obuwiem z pewnością okaże się jesiennym hitem. Drobne hafty kwiatów na spodniach to trend prosto z wybiegów, dlatego warto przyjrzeć mu się bliżej.


fot. Instagram @nataliasiwiec.official/ spodnie jeansowe z haftem i sweter w paski

Jeszcze więcej modnych ubrań wykonanych z jeansu znajdziesz poniżej!

Więcej o: