Sablewska, Herbuś i Glinka wybrały podobną sukienkę! Która z nich wygląda najlepiej? Oceńcie!

AT
01.06.2017 13:00
Źródło: KAPIF

Źródło: KAPIF (Źródło: KAPIF)

Mała czarna to klasa sama w sobie. Ta ponadczasowa sukienka nadaje się na każdą okazje i pasuje do wielu stylizacji. Zobaczcie z czym zestawiły ją znane celebrytki i oceńcie która nosi ją najlepiej!

Mała czarna to zawsze bezpieczny wybór. Można założyć ją zarówno na wystawny bankiet, jak i mniej formalne przyjęcie. Gwiazdy dobrze wiedzą, że czarna sukienka może być bazą wielu outfitów, które można urozmaicać różnymi dodatkami. Herbuś, Glinka i Sablewska pokazały się w małej czarnej, którą każda wystylizowała na swój sposób. Która zrobiła to najlepiej? Oceńcie sami!

Sukienka koszulowa Edyty Herbuś

Edyta Herbuś na premierze spektaklu "Płyń" pojawiła się w czarnej sukience koszulowej. Tym razem gwiazda postawiła na minimalizm - wybrała prosty krój sukienki, klasyczne, skórzane kozaki na obcasie i gustowną kopertówkę. Cały zestaw wzbogaciła delikatną, złotą biżuterią, nadając w ten sposób swojej stylizacji bardziej elegancki wyraz.

Źródło: KAPIF / Edyta Herbuś w czarnej sukience koszulowej / Materiały partneraŹródło: KAPIF / Edyta Herbuś w czarnej sukience koszulowej / Materiały partnera

Welurowa sukienka Mai Sablewskiej

Maja Sablewska na Fresh Fashion Awards 2017 zaprezentowała się w welurowej sukience. Celebrytka postanowiła przełamać klasyczną wymowę małej czarnej i zamiast eleganckich butów na obcasie wybrała czarne botki w połączeniu z wełnianymi skarpetkami. Całość uzupełniła elegancką torebką i stylową biżuterią, uzyskując w ten sposób nieszablonowy, lecz elegancki outfit.

Źródło: KAPIF / Maja Sablewska w welurowej sukience / Materiały partneraŹródło: KAPIF / Maja Sablewska w welurowej sukience / Materiały partnera

Mała czarna Katarzyny Glinki

Na pokazie mody Paprocki i Brzozowski Katarzyna Glinka postawiła na klasykę. Elegancka mała czarna w jej wydaniu prezentuje się bardzo zmysłowo. Gwiazda zdecydowała się na połyskującą sukienkę odsłaniającą brzuch w połączeniu z tradycyjnymi, czarnymi szpilkami i gustowną biżuterią. Aktorka urozmaiciła nieco klasyczną stylizację przez dobranie nietuzinkowej torebki i długiej marynarki o męskim kroju.

Źródło: KAPIF / Katarzyna Glinka w eleganckiej małej czarnej / Materiały partneraŹródło: KAPIF / Katarzyna Glinka w eleganckiej małej czarnej / Materiały partnera

Zobacz inne modele czarnych sukienek:

Więcej o: