...i wtedy wchodzi ONA, cała na biało! O kim mowa?

KZ
30.03.2017 18:00
Małgorzata Socha cała na biało

Małgorzata Socha cała na biało (Źródło: KAPiF)

Gwiazdy uwielbiają biel i jak tylko przygrzeją pierwsze wiosenne promienie słoneczne, od razu wskakują w jasne sukienki i garnitury. Tym razem wejście niektórych celebrytek było szczególnie efektowne, bowiem biel miały na sobie od stóp do głów. Przeglądając ich stylizacje, od razu skojarzył nam się fragment dowcipu..."i wtedy wchodzę ja, cały na biało"! Zobaczcie o kogo chodzi.

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha w białej stylizacjiŹródło: KAPiF / Kolaż Avanti24 / Materiały partnerów

Małgorzata Socha ostatnio stroniła od ścianek. Jej nieobecność na imprezach usprawiedliwiona była niedawnym porodem. Jak widać jednak celebrytka szybko wróciła do formy, a na swój wielki "comeback" nie mogła ubrać się lepiej niż... cała na biało! Jasna stylizacja, nawet jeśli stworzona ze zwykłych jeansów, swetra i żakietu prezentowała się bardzo efektownie. Białe ubrania aktorka doprawiła nieco mocniejszymi dodatkami: czerwonymi czółenkami oraz bordową torebką. Małgorzata Socha zdecydowanie była gwiazdą imprezy!

Anna Popek

Anna Popek - stylizacja na białoŹródło: KAPiF / Kolaż Avanti24 / Materiały partnerów

Kolejną gwiazdą, która uwielbia biały total look jest Anna Popek. W pamięci internautów utrwalił się już wizerunek dziennikarki pozującej obok Jacka Kurskiego. Wtedy była tylko w białym żakiecie, teraz poszła na całość i dopasowała do zestawu również białe spodnie i bieliznę. Stylizacja, którą nowa gwiazda TVP zaprezentowała na otwarciu nowego butiku z pewnością była efektowna, szczególnie, że dopełniały ją całkiem trafione, beżowo-złote dodatki.

Katarzyna Pakosińska

Katarzyna Pakosińska - stylizacja z białą sukienkąŹródło: KAPiF / Kolaż Avanti24 / Materiały partnerów

Katarzynę Pakosińską zazwyczaj widzimy w czerni lub czerwieni, dlatego nieco zaskoczyła nas jej biała stylizacja. Aktorka nie słynie z udanych zestawień, ale miękka sukienka z rozszerzanymi rękawami to zdecydowanie dobry wybór! Delikatnie rozkloszowany krój podkreślił kształty, a szerokie rękawy zrównoważyły całkiem obfity biust. Artystka dopasowała do sukienki różowe czółenka z wzorem oraz minimalistyczną biżuterię. Właśnie tak chcemy widywać Katarzynę na ściance!

Więcej o:
Zobacz także