Ona wie, jak się to robi na ściance! Celebrytka znowu w prześwitującej bluzce!

KE
11.01.2017 08:15
zdj. Kapif

zdj. Kapif (zdj. Kapif)

Co jakiś czas pojawia się i znika, ale kiedy już widzimy ją na ściance - trudno oderwać od niej wzroku. Czy prowokacyjny styl jest przepustką do sukcesu? Co wyróżnia Kasię Sowińską? Jej ostatnie stylizacje mówią wiele...

Co się tyczy stylizacji - Kasia Sowińska do najskromniejszych nigdy nie należała. Ale teraz możemy powiedzieć, że "amerykański sen" jej służy. Odkąd zaczęła pojawiać się na rodzimych salonach po długiej przerwie, każde jej wejście na ściankę jest emocjonującym wydarzeniem, zwłaszcza wśród męskiej części fanów. W Polsce znana głównie jako modelka, konferansjerka i aktorka, jak dotąd nie miała wielkiego szczęścia w show-biznesie. Ale wyjazd do Los Angeles wiele zmienił w jej życiu. Zaczęła rozwijać karierę muzyczną, ale czy polskie salony to docenią? Póki co doceniają jej stylizacje z lekko kontrowersyjnym zabarwieniem. A oto najlepsze z nich.

Prześwity to jej specjalność

zdj. Kapifzdj. Kapif

 

Prześwitujące ubrania powoli stają się jej znakiem rozpoznawczym. Kasia Sowińska bardzo często pokazuje się w ubraniach, które niby zakrywają wszystko, ale pokazują bardzo wiele. Na premierę filmu "Konwój" Kasia wybrała na pierwszy rzut oka - klasyczny zestaw garniturowy żakiet + eleganckie spodnie. I to byłoby na tyle z grzecznej dziewczynki. Do tego zamiast eleganckiej koszuli postawiła na seksowny top z prześwitującej koronki, do którego (ku niezadowoleniu fanów) tym razem założyła stanik. Efekt? Seksownie, wyzywająco, ale wszystko w granicach dobrego smaku.

Seksowna sukienka na pokazie

LA MANIA - Fashion Night #Dress by Bartek Janusz ?? #MakeUp @face2kill_alicjakutkowska #LaMania #Fashion #Show #Amazing #Designer #Warsaw #Poland

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika K A S I A S O W I N S K A ?? (@kasiasowinskalosangeles)

"Seksowna" to mało powiedziane. Na pokazie najnowszej kolekcji Joanny Przetakiewicz celebrytka założyła zdecydowanie najodważniejszą kreację wśród wszystkich zaproszonych gości. Sukienka składała się z uwielbianych przez Sowińską prześwitów, które w strategicznych miejscach zasłaniały paski materiału. Cóż, przy takiej figurze można sobie pozwolić na wiele. Bardzo wiele. Czy to była jej najmocniejsza stylizacja? Jak dotąd tak, ale czekamy na więcej!

Niebezpieczna kobieta

zdj. Kapif / mat. part.zdj. Kapif / mat. part.

Ta Pani wie, jak wpasować się w towarzystwo. Na premierę filmu Patryka Vegi "Pitbulll. Niebezpieczne kobiety" Kasia postawiła na zestaw w odważnym kolorze intensywnej czerwieni. Po raz kolejny garnitur w jej wydaniu to strzał w dziesiątkę. Jednak tym razem założyła koszulę w odcieniu zbliżonym do samego zestawu. Ciekawym zabiegiem jest zarzucenie marynarki na ramiona, co jeszcze bardziej dodaje jej nonszalancji i uroku w stylu femme fatale.

Więcej o: