Joanna Przetakiewicz lansuje Sablewską na swoim Instagramie. Fani? "Boska stylizacja"

05.01.2017 08:30
Przetakiewicz i Sablewska

Przetakiewicz i Sablewska (www.instagram.com/joannaprzetakiewicz / Kolaż Avanti24)

Tego po Joannie Przetakiewicz się nie spodziewaliśmy. Kontrowersyjna kampania z Sablewską zniesmaczyła wielu, ale projektantka wcale się tym nie przejęła. Nadal lansuje "modelkę" na swoim Instagramie, prezentując przy okazji ubrania ze swojej najnowszej kolekcji.

Od premiery wideo promującego najnowszą kolekcję La Mania minęły już ponad dwa tygodnie, ale emocje wciąż nie opadły. Kampania spotkała się z ostrą krytyką fanów, ale zdaje się, że właścicielka marki, Joanna Przetakiewicz, wcale się tym nie przejęła. Nadal uważa, że Sablewska to świetna modelka i reprezentantka jej stylu. Na Instagramie projektantki co raz pojawiają się zdjęcia polskiej doradczyni wizerunku numer jeden w ubraniach z lini "Mind Blow".

 

Stylizacja Mai SablewskiejKolaż Avanti24 / Materiały partnerów

 

Najnowsza fotografia przedstawia Sablewską w złotej kurtce, jeansach typu "mom" oraz pasku Gucci. Fanki natychmiast zabrały się za komentowanie stylizacji. "Boska", "chic" - chwaliły jedne. "Dziwny krój jeansów. A kurtka jak z bazaru", "brudne spodnie" - krytykowały inne. Nie da się ukryć, że postać Sablewskiej dobrze wpisuje się w rockowy charakter ubrań, które miała na sobie, ale czy pasuje do ekskluzywnego wizerunku marki La Mania?

 

Stylizacja z aksamitną sukienkąKolaż Avanti24 / Materiały partnerów

 

Maja Sablewska była oczywiście jedną z najważniejszych gwiazd na pokazie Przetakiewicz. Tam z kolei zaprezentowała się w aksamitnej sukience w kolorze indygo oraz srebrnych muszkieterkach. Tutaj również pojawiły się głosy "za" i "przeciw". Te negatywne dotyczyły głównie sylwetki Sablewskiej, która wyglądała przerażająco chudo! Brawa natomiast należały się za stylizację, która w oczach fanek była bardzo oryginalna.

 

Stylizacja z futrzanym płaszczemKolaż Avanti24 / Materiały partnerów

 

Przetakiewicz jest tak zauroczona Sablewską, że nawet nazwała ją swoją siostrą! Projektantka dostrzega w Mai wiele podobieństw. "Same talk, same walk" - napisała pod wspólnym zdjęciem. Ciekawe jakie inne wspólne zainteresowania, oprócz ekskluzywnej mody, mają obie panie?

Więcej o: