Wyglądają na 20+, myślimy, że mają 30+, a tak naprawdę... Nie uwierzysz, ile mają lat!

KE
03.10.2016 09:15
mat.pras. Badura, Kapif, instagram.com/izabellascorupco

mat.pras. Badura, Kapif, instagram.com/izabellascorupco (mat.pras. Badura, Kapif, instagram.com/izabellascorupco)

Niektóre gwiazdy znalazły sekret na zatrzymanie zegara biologicznego. Bez "doinwestowania twarzy", cudownych diet czy ciągłych zabiegów PRowych przy zmianie daty urodzenia w dowodzie. Jak zatem wyglądają tak dobrze w wieku... No właśnie! Ile one mają lat?!

Małgorzata Kożuchowska

 

KapifKapif

 


Sławę przyniosły jej przede wszystkim role serialowe - najpierw Hanki Mostowiak z "M jak miłość", następnie przebojowej mamuśki w "Rodzince.pl". Małgorzata Kożuchowska od czasu odważnego ścięcia włosów przyzwyczaiła nas do pewnego wizerunku, którego konsekwentnie trzyma się od lat: jej stylizacje są niezwykle seksowne, kobiece, ale z klasą. Nie ma mowy o skandalach z obnażoną piersią czy prześwitującą sukienką. Porównując jej zdjęcia sprzed dekady do dzisiejszych, spostrzeżemy genialny progres w kwestii stylizacji, ale na pewno nie mijających lat. Czy uwierzycie, że aktorka w tym roku skończyła 45 lat?

Izabella Scorupco

instagram.com/izabellascorupcoinstagram.com/izabellascorupco

 

Sławę zyskała wcielając się w rolę dziewczyny Bonda i szczerze mówiąc - mogłaby ją zagrać drugi raz nawet teraz! Izabella Scorupco na instagramowych zdjęciach wygląda jak siostra własnej córki, a w dowodzie ma 46 lat! Swojego czasu była naszym najgorętszym towarem eksportowym, ale jej kariera zwolniła tempa na rzecz domowego życia. Trudno uwierzyć, że jest mamą dwójki dzieci...

Aneta Kręglicka

mat.pras.mat.pras.

Ostatnio zaprojektowała kolekcję obuwia dla marki Badura, a podczas jej promocji przykuła uwagę wszystkich gości. A zachywca nas nieustannie od 1989 roku, kiedy to jako jedyna (jak dotąd) Polka uzyskała tytuł Miss Świata. Dziś może pochwalić się nienaganną figurą i nogami, których pozazdrości jej niejedna 20-latka. Chyba nikt z Was nie zgadłby, ile lat ma piękna Aneta Kręglicka. Według naszych obliczeń...51.

Więcej o: