Kamil Grosicki to gwiazda reprezentacji. A jego siostra? Kornelia w tym roku kończy 19 lat i... też gra w piłkę! To nie wszystko, co o niej wiemy

Kornelia Grosicka jest siostrą Kamila, który w polskiej kadrze gra na pozycji pomocnika. A jego siostra? W pierwszoligowej żeńskiej drużynie Błękitni Stargard zajmuje dokładnie tę samą pozycją. A to wcale nie jest najlepsze!

Kornelia w tym roku skończy 19 lat. Kamila wspomaga z rodzinnego Szczecina, ale też chętnie jeździ na mecze brata. Sama fascynuje się piłką, gra w nią i odnosi sukcesy. Co ciekawe, w tej samej drużynie co ona, gra kuzynka Grzegorza Krychowiaka!

Największą pasją dziewczyny jest oczywiście sport. Co jeszcze o niej wiemy? Jest przyrodnią siostrą Kamila, a historia ich patchworkowej historii jest nieco zawiła. Rodzice Kamila rozstali się, kiedy miał on 12 lat, jego ojciec wyjechał do Włoch, gdzie związał się z nową kobietą, z którą miał dziecko - Kornelię. Po pięciu latach rodzice Grosickiego wrócili do siebie i znów się pobrali, a mama Kamila i Kornelii zostały najlepszymi przyjaciółkami.

<< ZDJĘCIA KORNELII >>

Życzymy Kornelii jak największych sukcesów. No i oczywiście powodów do dumy z brata!

JM

Więcej o:
Komentarze (4)
Kamil Grosicki to gwiazda reprezentacji. A jego siostra? Kornelia w tym roku kończy 19 lat i... też gra w piłkę!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ja

  Oceniono 5 razy 5

  Super, to teraz czekamy na informacje o bracie ciotecznym szwagra Glika, kuzynie Lewandowskiego ze strony matki, młodszym bracie Kapustki i siostrze ciotecznej Milika.

 • jego_eminencja

  Oceniono 1 raz -1

  czy ma jeszcze cnote? Bo jak zacznie sie bzykac z kopaczami to Grosik bedzie mial problem

 • Gość: Ada

  Oceniono 3 razy -1

  Jakaś brzydula....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX