Tej WAG na pewno nie znacie. ŻADNA nie zamieszcza tak odważnych zdjęć z chłopakiem jak partnerka Piotra Zielińskiego

O polskich WAGs wiecie już wszystko? O dziewczynie Piotra Zielińskiego na pewno nie słyszeliście. Tak odważnych zdjęć ze swoim partnerem nie pokazuje żadna inna WAG.
Tej WAG na pewno nie znacie. ŻADNA nie zamieszcza tak odważnych zdjęć jak partnerka Zielińskiego O polskich WAGs wiecie już wszystko? O dziewczynie Piotra Zielińskiego na pewno nie słyszeliście. Tak odważnych zdjęć ze swoim partnerem nie pokazuje żadna inna WAG. Piotr Zieliński podczas Euro 2016 zagrał w meczu przeciwko Ukrainie. Dopingowała go jego dziewczyna Laura Słowiak. 23-letnia modelka może pochwalić się niezwykłą urodą, którą chętnie eksponuje na Instagramie. Nie jej profilu nie brakuje również zdjęć z partnerem. Nie są to jednak zachowawcze, grzeczne ujęcia pary trzymającej się za ręce, jak to jest w przypadku większości WAGs. Słowiak nie ma oporów przed pokazywaniem zdjęć w odważnych pozach na wannie czy w łóżku. Jak na tle pozostałych WAGs wypada Słowiak?

Piotr Zieliński podczas Euro 2016 zagrał w meczu przeciwko Ukrainie. Dopingowała go jego dziewczyna Laura Słowiak. 23-letnia modelka może pochwalić się niezwykłą urodą, którą chętnie eksponuje na Instagramie. Nie jej profilu nie brakuje również zdjęć z partnerem. Nie są to jednak zachowawcze, grzeczne ujęcia pary trzymającej się za ręce, jak to jest w przypadku większości WAGs. Słowiak nie ma oporów przed pokazywaniem zdjęć w odważnych pozach na wannie czy w łóżku.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Jak na tle pozostałych WAGs wypada Słowiak?

Więcej o:
Komentarze (30)
Tej WAG na pewno nie znacie. ŻADNA nie zamieszcza tak odważnych zdjęć z chłopakiem jak partnerka Piotra Zielińskiego
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ja

  Oceniono 6 razy 6

  Po ulicach polskich miast i wsi chodzi cała masa atrakcyjnych kobiet: sprzątaczek, kasjerek z Biedronki, ekspedientek z mięsnego, salowych, kucharek.... Otaczają je wygłodniałe spojrzenia równie atrakcyjnych mężczyzn: ślusarzy, budowlańców, magazynierów, hydraulików, pracowników MPO, specjalistów od udrożniania kanalizacji. Pomiędzy nimi jak tchórzliwe psy, chyłkiem przemykają niezauważone modelki, laureatki konkursów Miss, trenerki fitness, partnerki znanych piłkarzy, żony milionerów, aktorki, piosenkarki i inne obrzydliwe celebrytki. Witajcie w krainie Baśni Tysiąca i Jednej Nocy, której każdego dnia kolejny odcinek przygotowują dla Państwa najwybitniejsi bajkopisarze zawodowo komentujący artykuły

 • browaryr

  Oceniono 3 razy 3

  gdzie zdjecie podwozia????

 • Gość: kia

  Oceniono 4 razy 2

  ona brzydka on jeszcze brzydszy i po co sie lansuja z takim wygladem

 • pan.malowany

  Oceniono 4 razy 2

  Prymitywna prostacka baba. Blachar taniego sortu takie sa

 • Gość: zenon

  Oceniono 2 razy 2

  Z wyglądu oboje podobni do nikogo. Gdyby nie to, że on jest piłkarzem- nikt by nawet uwagi nie zwrócił.

 • dawaj.flaszkie

  Oceniono 4 razy 2

  A gdzie są te odważne zdjęcia?

 • Gość: pati

  Oceniono 4 razy 2

  Zastanawiają mnie dwie rzeczy. Po pierwsze dlaczego dziewczyny piłkarzy są ZAWSZE modelkami? Większość z nich nawet trudno kee nimi nazwać. Wrzucanie zdjęć na instagram, czy jedna wątpliwej jakości sesja zdjęciowa nie robi z ciebie zawodowej modelki. Słyszeliście kiedyś zeby piłkarz umawial sie np. z pania prawnik, lekarką czy kobietą robiącą zawodową karierę? Z czego to wynika? Może panowie boją się, że niepodolaja intelektualnie? Większość dziewczyn pilkarzy podporzadkowuje sie calkowicie zyciu partnera i same niewiele robią. Chociaż nie chcę zakładać, że piłkarze czy wagsy to półgłówki bo nie można mierzyć jedną miarą wszystkich.
  Po drugie zawsze zastanawia mnie po co ludzie wrzucają takie zdjęcia do internetu? Prywatne, intymne. No po co?

 • donald.szuja

  Oceniono 5 razy 1

  Spotkali się w święto o piątej przed kinem
  Miejscowa idiotka z tutejszym kretynem...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX