Anna Lewandowska ćwiczy z Boruc i Grosicką, ale fani komentują coś innego. "Zauważyłam, że..." Interesujące!

Anna Lewandowska, Sara Boruc i Dominika Grosicka - zdaniem fanów to one stworzyły najbardziej zgraną paczkę w grupie WAGs na Euro 2016. Faktycznie? Sprawdzamy.

Euro 2016 jest dla polskiej reprezentacji rekordowo długie. Fakt, że Biało-Czerwoni przeszli do ćwierćfinału (HURRRA!) sprzyja zacieśnianiu więzi między WAGs, które wspierają swoich partnerów we Francji. Panie razem nie tylko oglądają mecze, ale też na przykład dbają o formę. Zdjęciem z treningu z Anną Lewandowską pochwaliła się Dominika Grosicka.


Z obserwacji internautów wynika, że Lewandowska, Grosicka i Boruc to dream team polskich WAGs. Cóż, faktycznie panie mają razem bardzo dużo zdjęć i to nie tylko z trybun. Czy jednak tworzą zamkniętą i wrogą innym paniom klikę, jak sugerują niektórzy z fanów?

Sara, Ania i Dominika chyba nie chcą nikogo wpuścić do kręgu.
Zauważyłam, że Jessica jest na każdym meczu, ale na zdjęciach z dziewczynami jej nie widać.

Mimo walecznej natury i historii Anny Lewandowskiej, dalecy jesteśmy od stwierdzenia, że wraz z Boruc i Grosicką stworzyły "podziemny krąg". Faktem jednak jest, że ich trzy twarze (choć raczej jest to tylko Lewandowska i Boruc) możemy oglądać często na wspólnych zdjęciach. Sensacja na wyrost? Chyba trochę tak. W tym przypadku chyba lepiej uśmiechnąć się i cieszyć z ich ciepłej relacji.


ZI

Więcej o: