Łukasz Fabiański jest bohaterem meczu ze Szwajcarią. A jego żona? Jaka jest prywatnie Anna Fabiańska

Łukasz Fabiański, który stał na bramce w sobotnim meczu Polski ze Szwajcarią, jest już zajęty. Jego żona, Anna Fabiańska, unika rozgłosu, ale znaleźliśmy kilka jej zdjęć.

Łukasz Fabiański jest niekwestionowanym bohaterem sobotniego meczu ze Szwajcarią. To w dużej mierze zdolnemu bramkarzowi (obok oczywiście Błaszczykowskiego) zawdzięczamy awans do ćwierćfinału Euro 2016. A kim jest jego żona? Anna Fabiańska z domu Grygier i Łukasz Fabiański są małżeństwem od 15. czerwca 2013 roku. Elegancka i zarazem kameralna ceremonia odbyła się w kolegiacie w Szamotułach. Para do ślubu pojechała klasycznym rolls-roycem. Potem oboje wypuścili w powietrze parę białych gołębi.

<< Zobaczcie zdjęcia z tej pięknej ceremonii >>

Łukasz Fabiański i jego żona znają się od czasów, kiedy jeszcze byli nastolatkami.

Młoda para zna się od wielu lat, razem uczęszczali do liceum w Szamotułach w czasach, kiedy Łukasz trenował jeszcze w tutejszej Młodzieżowej Szkole Piłkarskiej - informuje lokalny portal Szamo.info.pl.

Para ma jedno dziecko. 23. grudnia 2015 roku narodził się ich syn, Jaś Fabiański. Wesołą nowinę piłkarz przekazał fanom na Twitterze.

Dumny, szczęśliwy... Najlepsze Święta w Życiu - napisał wtedy.

Anna Fabiańska nie jest aktywna w sieci i unika rozgłosu. Na jej profilu na Facebooku znajdziemy tylko kilka zdjęć.

BP

Więcej o:
Komentarze (58)
Łukasz Fabiański jest bohaterem meczu ze Szwajcarią. A jego żona? Jaka jest prywatnie Anna Fabiańska
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Mateusz Zex

  Oceniono 5 razy 5

  piekna para, ich potomstwa tez beda piekne. gratulacje

 • katja73

  Oceniono 4 razy 4

  Pierwszy raz widzę WAG tak piękną i prawdziwą, a widziałam setki okładek angielskich magazynów i polskich. Usta własne, twarz swoja, włosy. Bez emanowania swoim wdziękiem na każdej gali i okładce, bez blogów, ile można wydać na jedną torebkę. Super. On przystojny, ona piekna!! Jak widać można. Szczęścia i powodzenia!!

 • Gość: ada

  Oceniono 4 razy 4

  lewandowski jest nadal zawodnikiem kadry narodowej! to że mu teraz tak nie idzie nie oznacza że należy na gościa wylewać pomyje!!! nie dziwię się że nas nikt nie lubi!!! co za naród!!!potrafimy gnoić za życia i chwalić po śmierci!!!! krótka pamięć szczególnie tych z brzuchami przed tv!!!!

 • Gość: &#128522;mmm

  Oceniono 4 razy 4

  Ania to przede wszystkim bardzo skromna i sympatyczna dziewczyna której sodówkado głowy nie udeżyła w dodatku naturalna i piękna dziewczyna. Pozdrawiam😊 koleżanka z podstawówki.

 • Gość: Gabriel

  Oceniono 4 razy 4

  Gratuluję mężowi żony i żonie męża. Śliczna para.

 • Gość: Aga

  Oceniono 3 razy 3

  Klasa, to był zawsze mój ulubiony bramkarz plus Tytoń. Tych lalusiow boruca i Szczęsnego nie chcę!!! Zostawic Fabiańskiego!!!!

 • Gość: ala

  Oceniono 3 razy 3

  Fajna skromna para. Nie muszę obawiać się ,że otworzę lodówkę i wyskoczy Fabiański. Teraz wciąż i wszędzie Lewandowscy troszkę ich już za dużo ja wiem , że kiedy jak nie teraz ale skromność jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziła

 • Gość: aga

  Oceniono 5 razy 3

  O, nie ma tych durnych selfie. Może to być fajna babka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX