Nie czytasz, nie idziesz do kadry. Co czytają nasi piłkarze? Nas najbardziej zaskoczyły "Dzieci z Bullerbyn"

Wbrew pozorom piłkarze okazji do czytania mają sporo. Owszem, wiele godzin spędzają w siłowni i na boisku, ale niemało czasu zajmują im też na przykład podróże. Cóż wtedy lepiej ratuje przed nudą niż książka? Poza tym, jakże można lepiej odpocząć od presji i stresu niż zatapiając się lekturze? Zobaczcie, co najchętniej czytają reprezentanci Polski w piłkę nożną.

Zobacz, co czytają >>>

Więcej o:
Komentarze (6)
Nie czytasz, nie idziesz do kadry. Co czytają nasi piłkarze? Nas najbardziej zaskoczyły "Dzieci z Bullerbyn"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Halszka1

  0

  Panowie, jestem z Was dumna. Jako bibliotekarka, to o Was książki wypożyczam i zachęcam do przeczytania. A tu proszę, Wy też czytacie. Samych najlepszych książek Wam życzę, no i Mistrzostwa!!!

 • woodoo

  0

  Czytanie czegokolwiek, chocby Hustler'a, juz swiadczy ze osoba ta stoi powyzej odnozka ewolucyjnego polskiego moherka. Ten poyeb Yntelektualny nie czyta nawet swojej glownej klechdy czyli pisma sw.

 • Gość: nobel

  0

  Duża część podgląda kolegów po fachu;) Rozczuliły mnie "Dzieci z Bullerbyn" - taka dziecięca książeczka (moja też ulubiona) i "Kwiat pustyni" uznawana za literaturę dla kobiet (z czym się nie zgadzam, bo literatura jest jedna - bez płciowych podziałów).
  Ogólnie - czapki z głów, że czytają!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX