Euro 2016. Kamil Grosicki ma nie tylko piękną żonę, ale i PRZEUROCZĄ córkę. Zobaczcie, jak spędza czas z małą Mają

Kamil Grosicki to jeden z najpopularniejszych polskich piłkarzy. Zawodnik ma 28 lat i prześliczną rodzinę. Na boisku oglądamy go często w mocnych akcjach, ale na Instagramie... Widać, że dla córeczki traci głowę!

Kamil Grosicki ma piękną żonę, Dominikę. Para jest ze sobą od 7 lat, a owocem ich miłości jest córka, Maja. Mała odziedziczyła urodę po pięknej mamie. Nie bez powodu fani piłkarza na Instagramie nazywają ją często "małym aniołkiem". To śliczna blondynka, która ewidentnie potrafi wejść zakochanemu w niej tacie na głowę ;)

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Rodzina Grosickich dzieli swój czas między rodzimy Szczecin, a francuskie Rennes, gdzie piłkarz gra na codzień. Jak widać, Majka doskonale czuje się wszędzie. Czy jej uśmiech nie jest prześliczny?

JM

Zobacz także
 • Gdy na instagramowym profilu Kylie Jenner ukazało się zdjęcie promocyjne, na którym zachęca do kupna sygnowanych swoim imieniem błyszczyków, "Daily Mail" skomentował je tak: "Nikt nie patrzy na usta". No i faktycznie. Cała uwaga odbiorcy skupia się na ledwie zakrytych piersiach modelki. To nie jedyny przykład, gdy w reklamach perfum, ubrań, a nawet butów, ich twórcy wykorzystują urodę modelek. Zobaczcie najbardziej wyuzdane sesje reklamowe gwiazd. Kylie Jenner tak reklamuje BŁYSZCZYK. "Nikt nie patrzy na usta." Jeszcze bardziej wyuzdana jest reklama butów
 • Zobaczcie, jaki rozmiar stanika noszą gwiazdy. To kwestia STANIKA! Beyonce wcale nie ma wielkich piersi. Ale największe zaskoczenie to Lopez i Krupa
 • Miss Euro 2016 To Miss Euro 2016? "Najlepsze zdjęcie z ME"
Komentarze (4)
Euro 2016. Kamil Grosicki ma nie tylko piękną żonę, ale i PRZEUROCZĄ córkę. Zobaczcie, jak spędza czas z małą Mają
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: q

  Oceniono 1 raz 1

  Zdjęcie nr 10 i 15 powinno być podpisane z córką i synem. Pani Dominika ma syna z poprzedniego związku.

 • Gość: utas

  0

  Żonę ma ładną fakt, ale z niego prawdziwy pacześniak :)

 • Gość: aga

  0

  Słodka dziewczynka, ale urodę odziedziczyła po tacie i do niego jest podobna, nie do mamy.

 • Gość: key

  0

  Syn ,ładny chłopiec

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX