Oscary 2016. Leonardo DiCaprio i Kate Winslet znowu RAZEM! "Objął ją, a potem szeptali coś do siebie"

Leonardo DiCaprio i Kate Winslet na Oscarach 2016 pozowali razem. To coś nie tylko dla miłośników "Titanica". Tę parę przyjaciół uwielbiają chyba wszyscy!

Kate Winslet i Leonardo DiCaprio już od niemal 20 lat są dla wielbicieli kina symbolem wielkiej filmowej miłości. Od czasu "Titanica" parę, ku rozpaczy ich fanów, łączy jednak nie gorące uczucie, lecze szczera przyjaźń.

Choć DiCaprio na Oscarach tradycyjnie pojawił się z mamą, a Winslet tym razem zabrała ze sobą męża, legendarna para z "Titanica" pozowała na czerwonym dywanie razem. Niestety nie cały czas, ale te momenty chyba nam wystarczą.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>
Leo objął Winslet w pasie, co oczywiście zwróciło jeszcze więcej uwagi, na jej połyskującą jak ocean suknię - komentuje "Cosmopolitan.com". - Na niekórych zdjęciach widać, jak szepczą coś do siebie. Te momenty wyglądają tak intymnie!

Gwiazdy na gali prezentowały się wyjątkowo szykownie - Winslet wybrała czarną kreację od Ralpha Laurena, a Leonardo DiCaprio elegancki smoking Armaniego.

Ta dwójka chyba nigdy nam się nie znudzi. Też uwielbiacie na nich patrzeć? ;)

JM

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
  • Alicia Vikander Oscary 2016: Najlepsza aktorka drugoplanowa - Alicia Vikander
  • Oscary Oscary 2016: Pełna lista zwycięzców! Leonardo DiCaprio triumfuje
  • OSCARY 2016: Czerwony dywan Oscary 2016: Gwiazdy na czerwonym dywanie. Winslet i DiCaprio razem, zachwycająca Blanchett. A Theron? BARDZO seksowna
Skomentuj:
Oscary 2016. Leonardo DiCaprio i Kate Winslet znowu RAZEM! "Objął ją, a potem szeptali coś do siebie"
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane