Oscary 2016. Cate Blanchett KRÓLUJE na czerwonym dywanie! Suknia? Pokochacie ją lub znienawidzicie

Oscary 2016. Cate Blanchett od lat zachwyca na czerwonym dywanie, a każde jej pojawienie się na czerwonym dywanie podnosi ciśnienie nie tylko u wielbicieli kina. Ci, którzy kochają modę na pewno doceniają odwagę i styl aktorki. Ale czy tym razem nie przesadziła?

Oscary 2106 to nie tylko święto kina, ale i czerwony dywan. A na nim WIELE pięknych aktorek w cudownych sukniach. No i Cate Blanchet, jak zawsze poza kategorią. Piękna, posągowa, a do tego w kreacji, której nie założyłby chyba nikt inny. A na pewno nikt nie prezentowałby się w niej TAK.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>
Cate przypomniała nam, że jest królową czerwoną dywanu - kometuje "Buzzfeed.com". - Zawsze chodzi tylko o nią. Ale tym razem nie mamy wątpliwości. Naprawdę NIKT na tej planecie nie wyglądałby w kreacji od Armaniego tak idealnie.

Widzicie te detale? Błękitne kwiatuszki mogą kojarzyć się z tandetnymi ozdobami, ale na Cate wyglądają jak najpiękniejsza dekoracja świata. Suknia może się podobać lub nie, ale chyba się z nami zgodzicie. Tylko Blanchett mogła pojawić się w błękicie i nadal aspirować do tytuł najlepiej ubranej gwiazdy wieczoru.

JM

Więcej o:
Komentarze (21)
Oscary 2016. Cate Blanchett KRÓLUJE na czerwonym dywanie! Suknia? Pokochacie ją lub znienawidzicie
Zaloguj się
 • kocurxtr

  Oceniono 5 razy 3

  reszta wyglądała przy Niej jak lokaje
  Kate ma w sobie to królewskie 'coś'
  :)

 • Gość: t.

  Oceniono 2 razy 2

  Gimbus-redaktorze. Oskara się nie wygrywa. To nie zawody. Oskara można zdobyć lub otrzymać, zostać nim uhonorowanym. Może zmień synku zawód? Bo dziennikarz jednak powinien opanować język, w którym pisze...

 • Gość: gość

  Oceniono 4 razy 2

  Piękna. :)

 • Gość: Em

  Oceniono 4 razy 2

  Ależ przeeeeeeeeeeeepiękna Elfica

 • lothers

  Oceniono 3 razy 1

  Jedna z najpiękniejszych kobiet świata. Ma to coś.

 • andre11

  Oceniono 3 razy 1

  Piękna kobieta z klasą.

 • Gość: Koneser

  Oceniono 1 raz 1

  Po dobrej kolacji z niezłym winem chętnie bym zsunął z niej tę kieckę.

 • Gość: .

  Oceniono 1 raz 1

  Kocham i Cate, i jej suknię

 • Gość: Shalimar

  Oceniono 1 raz 1

  ja nie wiem, ale istnieje możliwość,aby darzyć uczuciami miłości lub nienawiści sukienkę czy materiał? Chyba na innym świecie żyję, ale takie uczucia istnieją pomiędzy ludźmi, czasem też mogą być okazywane w stosunku do zwierząt - ale do rzeczy martwych?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX