;

Oscary 2016. Cate Blanchett KRÓLUJE na czerwonym dywanie! Suknia? Pokochacie ją lub znienawidzicie

Oscary 2016. Cate Blanchett od lat zachwyca na czerwonym dywanie, a każde jej pojawienie się na czerwonym dywanie podnosi ciśnienie nie tylko u wielbicieli kina. Ci, którzy kochają modę na pewno doceniają odwagę i styl aktorki. Ale czy tym razem nie przesadziła?

Oscary 2106 to nie tylko święto kina, ale i czerwony dywan. A na nim WIELE pięknych aktorek w cudownych sukniach. No i Cate Blanchet, jak zawsze poza kategorią. Piękna, posągowa, a do tego w kreacji, której nie założyłby chyba nikt inny. A na pewno nikt nie prezentowałby się w niej TAK.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>
Cate przypomniała nam, że jest królową czerwoną dywanu - kometuje "Buzzfeed.com". - Zawsze chodzi tylko o nią. Ale tym razem nie mamy wątpliwości. Naprawdę NIKT na tej planecie nie wyglądałby w kreacji od Armaniego tak idealnie.

Widzicie te detale? Błękitne kwiatuszki mogą kojarzyć się z tandetnymi ozdobami, ale na Cate wyglądają jak najpiękniejsza dekoracja świata. Suknia może się podobać lub nie, ale chyba się z nami zgodzicie. Tylko Blanchett mogła pojawić się w błękicie i nadal aspirować do tytuł najlepiej ubranej gwiazdy wieczoru.

JM

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (21)
Oscary 2016. Cate Blanchett KRÓLUJE na czerwonym dywanie! Suknia? Pokochacie ją lub znienawidzicie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • kocurxtr

  Oceniono 5 razy 3

  reszta wyglądała przy Niej jak lokaje
  Kate ma w sobie to królewskie 'coś'
  :)

 • Gość: t.

  Oceniono 2 razy 2

  Gimbus-redaktorze. Oskara się nie wygrywa. To nie zawody. Oskara można zdobyć lub otrzymać, zostać nim uhonorowanym. Może zmień synku zawód? Bo dziennikarz jednak powinien opanować język, w którym pisze...

 • Gość: gość

  Oceniono 4 razy 2

  Piękna. :)

 • Gość: Em

  Oceniono 4 razy 2

  Ależ przeeeeeeeeeeeepiękna Elfica

 • lothers

  Oceniono 3 razy 1

  Jedna z najpiękniejszych kobiet świata. Ma to coś.

 • andre11

  Oceniono 3 razy 1

  Piękna kobieta z klasą.

 • Gość: Koneser

  Oceniono 1 raz 1

  Po dobrej kolacji z niezłym winem chętnie bym zsunął z niej tę kieckę.

 • Gość: .

  Oceniono 1 raz 1

  Kocham i Cate, i jej suknię

 • Gość: Shalimar

  Oceniono 1 raz 1

  ja nie wiem, ale istnieje możliwość,aby darzyć uczuciami miłości lub nienawiści sukienkę czy materiał? Chyba na innym świecie żyję, ale takie uczucia istnieją pomiędzy ludźmi, czasem też mogą być okazywane w stosunku do zwierząt - ale do rzeczy martwych?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane