"Przyjaciółki" 7. sezon, odcinek 11: Radosna nowina dla Ingi! Jedna rzecz odmieni całe jej życie

"Przyjaciółki". Co wydarzy się w kolejnym odcinku? Co jeszcze wydarzy się w jedenastym odcinku serialu?

Francesco (Stefano Terrazzino) zaprosi Zuzę na wyjazd szkoleniowy, natomiast Janek (Marek Bukowski) zaproponuje Markiewicz wspólną kolację. Michał (Marcin Rogacewicz) zadebiutuje w nowej roli. Anka (Magdalena Stużyńska - Brauer) usłyszy, że ma guza. A Robert (Krzysztof Wieszczek) i Inga (Małgorzata Socha) zamieszkają razem!

Anka po wizycie u lekarza dostaje skierowanie na biopsję. Po badaniu spotyka się z przyjaciółkami, żeby powiedzieć im o swoich przypuszczeniach. Dziewczyny reagują w skrajnie różny sposób. Michał spędza pierwszy dzień w roli opiekuna Mikołaja (Alan Zaboklicki). Chwila nieuwagi wystarcza i Michał ląduje z dzieckiem w szpitalu. Te chwile niepokoju i napięcia doprowadzają do dzikiej awantury między Patrycją (Joanna Liszowska) i Michałem. Prezes   proponuje Zuzie wspólny wyjazd na weekendowe szkolenie. Zuza nie skorzysta z zaproszenia, ponieważ umówiła się już z Jankiem (Marek Bukowski). Francesco nie ukrywa swojego niezadowolenia. Robert proponuje Indze (Małgorzata Socha) poważny związek. Wprowadza się do niej i obiecuje pomoc przy Hani (Pola Figurska) oraz w pracach domowych. Inga jest zaskoczona, ale chętnie się zgadza. Marzyła o zacieśnieniu tej relacji.
11 odcinek 7. serii "Przyjaciółek" - w czwartek, o godz. 21.05 w Polsacie.

Zobacz także
  • Jak wyglądały gwiazdy, kiedy miały tyle lat, co obecnie ich córki? Czy są do nich podobne? Zestawiliśmy zdjęcia. W rysach Rumer Willis i Demi Moore trudno dopatrzeć się pokrewieństwa, ale za to Kaia Gerber to skóra zdjęta z Cindy Crawford! A inne gwiazdy i ich córki? Sami popatrzcie. Jak Cindy Crawford wyglądała, kiedy była w wieku swojej córki? Ślicznie. A inne sławne mamy? Córki to ich "klony"!
  • Gabrielle Carteris grała w hitowym "Beverly Hills 90210", ale jak większość członków obsady nie zrobiła zawrotnej kariery. Choć wciąż jest aktywna w zawodzie, rzadko można o niej usłyszeć. Jak dziś wygląda serialowa Andrea? Pamiętacie serialową Andreę z "Beverly Hills 90210"? Gabrielle Carteris ma dziś 55 lat. Jak wygląda?
  • Mało która gwiazda po 40-stce może sobie pozwolić na beztroskie chodzenie w szortach, które - co tu ukryć - obnażają nawet najdrobniejsze mankamenty figury. Hanna Lis w takim stroju wybrała się do La Manii, salonu swojej przyjaciółki, Joanny Przetakiewicz. Zobaczcie, jak się prezentowała w kusych szortach. Hanna Lis w SZORTACH. W takim stroju nic się nie ukryje. Jak wypadła?
Skomentuj:
"Przyjaciółki" 7. sezon, odcinek 11: Radosna nowina dla Ingi! Jedna rzecz odmieni całe jej życie
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX