"Przyjaciółki". Patrycja jest ZDRADZANA? Ma coraz więcej podejrzeń. Tymczasem Zuza spotyka się z... Francesco!

"Przyjaciółki". Odcinek 7. Patrycja (Joanna Liszowska) jest przekonana, że Michał (Marcin Rogacewicz) ma romans. Zuza (Anita Sokołowska) idzie na kolację z Francesco (Stefano Terrazzino). Natomiast Anka (Magdalena Stużyńska - Brauer) chce wrócić na studia prawnicze. Czy kiedyś stanie na przeciwko Pawła (Bartek Kasprzykowski) na sali sądowej?

Inga pomaga Francesco w znalezieniu domu w Warszawie. Razem w Dorotą (Agnieszka Sienkiewicz) pokazuje prezesowi willę, której nie udało jej się ostatnio sprzedać. Francesco jest zachwycony i decyduje się na wynajem. Po wyjeździe Michała do Kopenhagi Patrycja nabiera podejrzeń, że jest zdradzana. Coraz więcej znaków na to wskazuje. Postanawia "odwiedzić" męża w Danii.

Zuza wyznaje Patrycji, że wpadli w poważne problemy finansowe, a Michał ukrywa to, by nie obciążać jej dodatkowymi zmartwieniami. Anka jest coraz bardziej sfrustrowana brakiem zajęcia. Rola "ekskluzywnej pani domu" już jej się znudziła. Strzelecka postanawia dokończyć studia prawnicze, które przerwała na czwartym roku, gdy zaszła w ciążę z Julką (Nicole Bogdanowicz).

Zakochani,  Maria (Ewa Kasprzyk) i Gabriel (Bartosz Waga), nie kryją się już ze swoim szczęściem. Co jeszcze wydarzy się w ósmym odcinku siódmej siódmej serii serialu "Przyjaciółki"? Przekonamy się w czwartek, o godzinie 20:05 w Polsacie.

Zobacz także
  • Katarzyna Pakosińska, Katarzyna Nosowska, Krzysztof Ibisz Ibisz czyścił toalety, Pakosińska była woźną. Ale najbardziej zaskakuje pierwsza praca Nosowskiej
  • Księżna Kate i książę William w piątek wybrali się na wycieczkę do najsłynniejszego klasztoru Bhutanu, liczącego ponad 1200 lat Tygrysiego Gniazda (Taktsang). Jednak prawdziwym bohaterem tej wyprawy były buty księżnej, które nosi, bagatela, od ponad dekady! Księżna Kate i książę William na 3-godzinnej wędrówce. Wybrała sprawdzone buty. Ma je od ponad DEKADY!
  • Do programu Katarzyny Dowbor "Nasz nowy dom" (emisja w czwartki o 21:05 i niedziele o 18:45) zgłosił się pan Andrzej z miejscowości Konary. W dwupokojowym, drewnianym domu mieszka z synami - Krystianem i Łukaszem, teściem Eugeniuszem i niepełnosprawnym szwagrem Jankiem. Po śmierci żony, gospodarz przejął na siebie wszystkie obowiązki. Niestety, trudna sytuacja materialna uniemożliwiła przeprowadzenie remontu. Ekipa Katarzyny Dowbor postanowiła pomóc panu Andrzejowi. Razem z pomocą sąsiadów, odmienili dom nie do poznania! "Nasz nowy dom". Nie było bieżącej wody, łazienki i ogrzewania. A teraz? Metamorfoza jest OGROMNA!
Skomentuj:
"Przyjaciółki". Patrycja jest ZDRADZANA? Ma coraz więcej podejrzeń. Tymczasem Zuza spotyka się z... Francesco!
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX