"Na dobre i na złe". W serialu pojawią się nowi bohaterowie. To nie wszystko! Będzie ślub, a nawet dwa!

Na dobre i na złe

Na dobre i na złe (Artrama)

Zapraszamy na 634 odcinek "Na dobre i na złe".

Zobaczcie streszczenie odcinka "Na dobre i na złe"

W kolejną środę - po wypadku na lodowisku - do szpitala trafi Karol (Maciej Maciejewski), kolega Szczepana. A wraz z nim pojawią się dwie kobiety, którym podbił serce. Daria - żona rannego (w tej roli Joanna Osyda, gwiazda seriali 'M jak Miłość" i "Majka") - od razu przyjedzie na chirurgię, by wspierać ukochanego I na miejscu wpadnie na jego "byłą" - Ulę (Weronika Nockowska, widzom znana m.in. z seriali "Plebania" i "Pierwsza miłość"). Jak zakończy się spotkanie rywalek?

W najbliższym odcinku w serialu zobaczymy również Kazimierza Mazura ("Na Wspólnej") - który tym razem założy koloratkę i wcieli się w lokalnego kapłana z Leśnej Góry.
A jakie przygody spotkają pozostałych bohaterów?

Profesor Bart (Piotr Głowacki) podpisze umowę z Tretterem (Piotr Garlicki) i zostanie w szpitalu nową gwiazdą neurochirurgii. Choć dyrektor będzie jego decyzją zaskoczony.

Każda klinika przyjęłaby pana z otwartymi ramionami A pan wybiera naszą skromną placówkę i do tego przynosi ze sobą grant, pieniądze i drogi, nowoczesny sprzęt... Przyzna pan, profesorze, że to dosyć dziwne!
Dlaczego? Leśna Góra to świetny ośrodek, a dzięki mnie może być jeszcze lepszy. Cisza, spokój... Idealne warunki, żeby realizować mój projekt naukowy. Poza tym pana szpital ma ogromny potencjał... To wyspy szczęśliwe!
W żadnym miejscu nie zagrzał pan dłużej miejsca
Powiedzmy, że mam kłopoty z zaakceptowaniem niekompetencji moich zwierzchników... Żeby ich nie mordować, wolę odejść!

Bart zwoła od razu konferencję prasową i przykuje uwagę mediów... A to nie spodoba się Falkowiczowi (Michał Żebrowski) - bo to on był dotąd uznawany w szpitalu za geniusza i błyszczał w świetle jupiterów. Profesor, już po kilku godzinach wspólnej pracy, postanowi rywala usunąć... a zacznie od rozmowy z Tretterem.

Sporo na jego temat się nasłuchałem... i nie były to zbyt pochlebne opinie! Tak między nami, powinien pan, dyrektorze, mieć go na oku... Patrzeć mu na ręce!
Oczywiście... akurat do tego jestem przyzwyczajony! Do patrzenia na ręce profesorom
Zobaczymy, czy długo zagrzeje tu u nas miejsce... Wie pan, co się mówi o dwóch profesorach w jednym szpitalu? Że to jak dwa grzyby w jednym barszczu! Oczywiście - ja jestem ponad to...

Tymczasem doktor Konica (Robert Koszucki), coraz bardziej zakochany w Klaudii (Julia Wyszyńska) poprosi w końcu dziewczynę o rękę! Lekarz zorganizuje nawet małe przyjęcie - niespodziankę, na które zaprosi wszystkich kolegów I to właśnie przy świadkach padnie na kolana, by wręczyć ukochanej pierścionek. Jaką usłyszy odpowiedź?

Kilka godzin później do akcji ruszy za to doktor Stanisławski (Krzysztof Kwiatkowski)! Młody lekarz da Oli (Anna Karczmarczyk) w prezencie matrioszkę i ukryje w lalce pierścionek zaręczynowy. A jego ukochana, gdy znajdzie cacko od jubilera, parsknie śmiechem.

Wybacz, chciałem być oryginalny! Były już pierścionki w deserze, kieliszku szampana, ale o takim w matrioszce, to jeszcze nie słyszałem
Widocznie z jakiegoś powodu nie jest to zbyt popularna forma oświadczyn!
To, co? Miałem do Smoka Wawelskiego wsadzić?

Ola powie w końcu "tak" i szczęśliwa rzuci się Jankowi na szyję

Jednak nie wszyscy będą skłonni jej pogratulować - bo Przemek (Marcin Rogacewicz), gdy usłyszy "dobrą nowinę", o mało nie rzuci się na jej narzeczonego z pięściami!

Znowu chcesz mnie bić?
Nie. Tym razem mam ochotę cię zamordować...

Jaki będzie finał? Emisja odcinka "Na dobre i na złe" numer 634 już 20 kwietnia - zobacz koniecznie!

 

Zobacz także