"M jak miłość". Tomek OKŁAMAŁ Asię. Czy w końcu wyzna jej prawdę? "Nie dam rady dłużej oszukiwać"

"M jak miłość". Odcinki 212-1213. Emisja 4-5 marca w TVP 2 o 20.40.

Zobacz, co wydarzy się w kolejnym odcinku "M jak miłość"!

Paweł (Rafał Mroczek) z Alą (Olga Frycz) pojadą do Warszawy po Basię (Gabriela Raczyńska) - po tym, jak mała uciekła do dziadka. I odkryją, że dziewczynka jest naprawdę załamana hejtem ze strony kolegów.

Kotku, chcemy ci pomóc... Nie ma takiej sytuacji, której nie dałoby się naprawić. Wrócimy do domu i zastanowimy się wspólnie, co można z tym zrobić...
Ja nie wracam! Nie chcę chodzić do szkoły w Lipnicy... Wszyscy mnie tam nienawidzą!

Tymczasem synowie Marka umieszczą w Internecie złośliwy filmik - wyśmiewając chłopca, który najbardziej ich kuzynce dokuczał: Bartka Bogusza (Antek Borowski). Ojciec nastolatka (w tej roli: Wojciech Asiński) w odwecie złoży skargę na policji. A później odwiedzi Mostowiaka w jego firmie.

Zgłosiłem już sprawę na policji i w kuratorium... Osobiście dopilnuję, żeby Antek (Jakub Jankiewicz) i Mateusz (Krystian Domagała) zostali odpowiednio ukarani!

Rozmowę Bogusza z Markiem przerwie jednak telefon I w końcu senior dostanie tragiczną wiadomość - o tym, że mały Bartek chciał popełnić samobójstwo!

Z kolei Tomek (Andrzej Młynarczyk) będzie o krok od złamania serca Asi (Barbara Kurdej-Szatan) Ale w ostatniej chwili uratuje go bratanek. Marcin (Mikołaj Roznerski) przekona dziewczynę, że to właśnie jego - a nie Agnieszkę (Magdalena Walach) z córką - odwiedził wieczorem Chodakowski.

Sorry, że podebrałem ci Tomka, ale jutro jadę na dokumentację, musiałem ściągnąć go do siebie na konsultację!

A Tarnowska, zawstydzona... przeprosi nawet Tomka za swoją zazdrość.

Myślałam, że byłeś u Agnieszki, że specjalnie zaraz po przyjeździe do niej pojechałeś Pojechałam tam nawet za tobą. Zostawiłam Wojtusia u Marty, wsiadłam w taksówkę i O Boże, chyba zaczynam wariować!

Następnego dnia policjant wyzna jednak Marcinowi, że nie chce dłużej okłamywać ukochanej.

Nie wiem, jak to się wszystko potoczy, jak Asia zareaguje Ale nie mogę jej dłużej oszukiwać, po prostu nie mogę. Nie daję rady!

Czy Tomek dotrzyma słowa - i zdradzi Joasi, że to on jest ojcem Helenki?

Ukłucie zazdrości poczuje też serialowa Anna (Tamara Arciuch). Szefowa siedliska zgodzi się, by Andrzejek (Tomasz Oświeciński) poprowadził specjalne ćwiczenia dla gości. Do zajęć przyłączy się Werner (Jacek Kopczyński), który zacznie trenować z atrakcyjną blondynką... A Gruszyńska, widząc ukochanego z nową "przyjaciółką", od razu straci humor!

Tymczasem Budzyński (Krystian Wieczorek) znów spotka się z Pauliną (Maria Szafirska). A dziewczyna zaproponuje, by wieczorem wybrali się razem do klubu.

Nie poszedłbyś ze mną na imprezę? Moja przyjaciółka robi urodziny... Klub jazzowy, fajna muza, świetna atmosfera Ten jeden jedyny raz... Proszę!

Czy Andrzej ulegnie pokusie i da Marcie (Dominika Ostałowska) kolejny powód do niepokoju?

Najgorzej tydzień zapowiada się jednak dla Natalii (Marcjanna Lelek). Dzięki Patrycji (Martyna Trawczyńska) Mostowiakówna pozna prawdę o intrygach Darka (Marcel Sabat) i gdy Maj przyjedzie, by zobaczyć się z córką, wyrzuci go w końcu z domu.

Jesteś oszustem i zwykłym gnojkiem! Nie chcę cię znać!

Chwilę później rywala wyprowadzi na podwórze Franek (Piotr Nerlewski) - i to siłą.

Wynocha stąd, gnoju!

Darek zapowie Natalii i jej nowemu ukochanemu zemstę...

 

Więcej o: