"Na dobre i na złe". Wiktoria ciężko chora? "Nie będę nawet pamiętać, że mam dziecko"

Na dobre i na złe

Na dobre i na złe (Artrama)

"Na dobre i na złe". W najbliższą środę na ekranie pojawi się nowy bohater: profesor Artur Bart (w tej roli Piotr Głowacki, którego aktualnie możemy oglądać także w kinie - w komedii "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach"). Słynny neurochirurg przyjedzie do Leśnej Góry... i odmieni życie dwóch lekarek: Julii (Aleksandra Hamkało) oraz Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska). A co dokładnie wydarzy się w kolejnym w odcinku?

Doktor Burska odbierze wyniki ostatnich badań i kompletnie się załamie. Pewna, że wadliwe geny oznaczają dla niej wyrok: chorobę Alzheimera.

Za pięć, dziesięć, góra za piętnaście lat nie będę nawet pamiętać, że mam dziecko! Może znajdzie się rodzina, która je przygarnie, wychowa jak własne A ja?!

Młoda lekarka zacznie się nawet zastanawiać, czy powinna urodzić - skoro jest ryzyko, że jej dziecko również odziedziczy chorobę...

Tymczasem w Leśnej Górze niespodziewanie zjawi się profesor Bart - słynny neurochirurg, z którym Julka miała za granicą romans i z którym zaszła w ciążę.
Specjalista przyleci do Polski, by wziąć udział w medycznej konferencji - na której spotka się m.in. z doktor Sylwią Mróz (Magdalena Turczeniewicz), dyrektorem Tretterem (Piotr Garlicki) i Adamem Krajewskim (Grzegorz Daukszewicz).

Do szpitala w Leśnej Górze tego samego dnia trafi za to dwoje pechowych pacjentów Na ginekologię zostanie przyjęta kobieta w zagrożonej ciąży - Hanna (w tej roli Anna Prus, gwiazda serialu "Pierwsza miłość"). A mąż chorej - Michał (Zbigniew Koźmiński) - w drodze na oddział będzie miał wypadek i zostanie ciężko ranny w głowę.

Doktor Consalida (Katarzyna Dąbrowska) od razu uzna, że pacjenta powinien zoperować właśnie profesor Bart - bo tylko on jest w stanie uratować mu życie. I poprosi kolegów, by po konferencji sprowadzili go do Leśnej Góry.
Tuż przed operacją Wiktoria zgodzi się jednak, by zabieg o kilka minut się opóźnił - tak, by ranny mógł ostatni raz porozmawiać z żoną. A profesor Bart, gdy dowie się o jej decyzji, od razu wybuchnie złością.

Mam się przejmować żoną pacjenta, operując jego mózg?! Im mniej wiem o tym człowieku, tym ma ze mną większe szanse! Emocje przeszkadzają pani mi przeszkadza!
Chirurgia to nie jest miejsce dla delikatnych dziewczynek...
Zaraz Chodzi panu o pacjenta czy o moją płeć?!

Od słowa do słowa - pani ordynator wda się z kolegą w ostrą kłótnię. I uzna, że jest męskim szowinistą. A tuż po operacji, wzburzona jego zachowaniem, o wszystkim opowie Tretterowi...

Co wydarzy się dalej? Czy Julka wyzna Bartowi, że wkrótce zostanie ojcem? A jeśli tak, czy profesor zacznie częściej odwiedzać Leśną Górę... i nadal będzie walczyć z Wiktorią?
Ciekawych zapraszamy na "Na dobre i na złe" do TVP2 - w każdą środę punktualnie o 20.40!

Zobacz także
  • Reni Jusis w piosenkach "Zakręcona" (1998) i "Bejbi Siter" (2016) Gwiazdy w swoich pierwszych i najnowszych teledyskach. Ale się pozmieniali! Nr 5 to chyba szok dla wszystkich
  • M jak miłość "M jak miłość". Do obsady dołącza troje nowych bohaterów!
  • Agnieszka Kaczorowska w "Na dobre i na złe" "Na dobre i na złe". Agnieszka Kaczorowska zagra w serialu. Tancerkę EROTYCZNĄ! Zobacz zdjęcia
Skomentuj:
"Na dobre i na złe". Wiktoria ciężko chora? "Nie będę nawet pamiętać, że mam dziecko"
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX