"Przyjaciółki". Joanna Liszowska (Patrycja) zdradzi? Najpierw kolacja, potem TO!

"Przyjaciółki". Zobacz co wydarzyło się 2. odcinku.

Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) jest szczęśliwa. Usłyszała od lekarza, że jeszcze może zajść w ciążę. Paweł (Bartek Kasprzykowski) czeka w łóżku na powrót Anki, licząc na romantyczną noc. Po jej powrocie gorący pocałunek przerywa dzwonek do drzwi. Przyjechał Leszek (Przemysław Sadowski), a Paweł nie ukrywa zazdrości.

Zuza (Anita Sokołowska) w drodze na obiad do Stefy (Dorota Kolak), spotyka przyjaciela z dzieciństwa, który podobnie jak ona spieszy się na obiad do swojej mamy. Ku jej zdziwieniu, Jasiek (w tej roli do obsady serialu dołącza Marek Bukowski) i jego mama pojawią się na obiedzie u Stefy. Słomiana wdowa, czyli Patrycja (Joanna Liszowska) umawia się z Sebo (Modest Ruciński) na kolację, żeby omówić szczegóły jej powrotu do pracy. Po kolacji Sebo odprowadza Patrycję, żegnając ją pocałunkiem .

"Przyjaciółki" oglądaj co czwartek o godzinie 21:05 w Polsacie.

Zobacz także
  • Magda Gessler, Anna Lewandowska, Małgorzata Rozenek Lewandowska przefarbowała włosy, ONA powiększyła piersi... Zmieniły się tak DLA FACETA
  • M jak miłość "M jak miłość". Odcinek 1188. Emisja 4 stycznia. Kłótnia sióstr. Ula chce wyjechać z kraju!
  • Beata Tadla i Jarosław Kret Beata Tadla i Jarosław Kret w Sopocie. Spacer, obiad, czułości, a na koniec... To nas zaskoczyło!
Skomentuj:
"Przyjaciółki". Joanna Liszowska (Patrycja) zdradzi? Najpierw kolacja, potem TO!
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX