"Na dobre i na złe". Kamil Kula szuka okazji do flirtu. Czy doktor Woźnicka odwzajemni uczucia?

"Na dobre i na złe". Co przyniesie kolejny odcinek? Emisja już 16 marca.

"Na dobre i na złe". Co wydarzy się w serialu?

Szczepan (Kamil Kula) nadal będzie robić wszystko, by poprawić Agacie (Emilia Komarnicka) humor - i wykorzysta każdą okazję do flirtu. A doktor Woźnicką czekają na dyżurze problemy. W szpitalu pojawi się nowy pacjent - słynny model (Dawid Pokusa)... który zapowie, że chce rozmawiać wyłącznie z mężczyzną. I na widok pięknej blondynki będzie bliski paniki. Jak Agata poradzi sobie z takim wyzwaniem?

Tymczasem profesor Zybert (Marian Opania)  będzie miał w pracy wypadek. Jego choroba znów się odezwie, lekarz nagle upadnie i zrani się w głowę. A Tretter (Piotr Garlicki) namówi kolegę, by w Leśnej Górze poddał się kolejnej operacji.

Najchętniej sam bym siebie zoperował! Jako lekarz zawsze mogę coś zrobić, mam jakąś moc, jako pacjent czuję tylko bezsilność. Niepewność i lęk.
Dlatego będę przy tobie, przyjacielu...


Zanim jednak senior odzyska zdrowie, dyrektor wyznaczy jego zastępcę - a na szefa oddziału awansuje doktor Krajewski (Grzegorz Daukszewicz).

Przejmie pan dziś wszystkich pacjentów... Od tej chwili oficjalnie zastępuje pan profesora!


Z kolei dzień Julki (Aleksandra Hamkało) zacznie się od małej „wpadki”. O poranku Lena (Anita Sokołowska) odwiedzi Latoszka (Bartosz Opania) w hotelu rezydentów i zastanie byłego męża w towarzystwie doktor Burskiej. Dziewczyna, zamieszana, widząc Starską rzuci tylko:

Cześć, ciociu...

A później będzie jeszcze gorzej!

W szpitalu Julkę odwiedzi Ryszard (Sławomir Orzechowski), jej biologiczny ojciec. Senior będzie dziwnie pobudzony i lekarka uzna, że to przez alkohol - więc nie powita go zbyt miło.

Gdzie się podziewałeś? Wydzwaniam do ciebie od tygodnia! Zamartwiam się o ciebie, a ty balujesz!
Oooo! Przepraszam, pani doktor... Czy za karę dostanę zastrzyk?

Lena zorientuje się jednak, że muzyk ma problemy przez cukrzycę i mężczyzna trafi na internę. A zanim leki zaczną działać, chory wymknie się z sali... i wejdzie na dach szpitala! Julka, przerażona, od razu pobiegnie za ojcem:

Rysiek, stój! Tato! Popatrz na mnie... Tato!


Czy w Leśnej Górze dojdzie do kolejnej tragedii? Emisja odcinka numer 629 już 16 marca - takich emocji lepiej nie przegapić!

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Skomentuj:
"Na dobre i na złe". Kamil Kula szuka okazji do flirtu. Czy doktor Woźnicka odwzajemni uczucia?
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX